Jitka Čvančarová odhalila bujný dekolt! Martin Dejdar tomu nevěnoval pozornost, soustředil se na své vtípky.

 Celebrity 
02. října 2013 08:59 / redakce
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Zlodějíčkové Jitka a Martin Foto: Le & Co
Martin Dejdar (55) patří k našim nejlepším komikům, to se musí nechat. Od vtipů ho nevytrhla ani ňadra krásné Jitky Čvančarové, se kterou nafotil mnoho fotografií do kalendáře pro firmu LE&CO. Focení probíhalo pod vedením fotografa Jaroslava Urbana a Martin se představil v roli drsňáka. Nejprve ukradne šunku a pak svůj lup předává sexy zlodějce Jitce Čvančarové, která na něj čeká ve vrtulníku a hodlá s lupem uletět!

Martin během focení sršel humorem. Když dostal do rukou šunku, která ve skleněném boxu vážila něco přes 15 kilogramů, podlomila se mu kolena a křičel na štáb: „Co mám dělat, kdybych tu šunkovou kýtu nemohl unést? Mám jí hodit do vzduchu? Alespoň bude nakrájená pěkně na plátky!“ Přestože pořád žertoval, nakonec přiznal, že se létání bojí! „Jsem rád, že se fotilo jen při zemi. To by jinak nebylo nic pro mne,“ řekl již vážněji Martin Dejdar.

Roztočená vrtule zvedala adrenalin všech přítomných, všude byl vítr, hluk a Jitce Čvančarové se ještě více odhalil její bujný dekolt! Vítr také způsobil, že jí krásné dlouhé kudrnaté vlasy létaly okolo obličeje a dodaly jejímu vzhledu ještě více erotična. „Já se létání vůbec nebojím. Jako maminka jsem sice více uvědomělá, ale i tak se do věcí vrhám rovnou po hlavě,“ smála se Jitka.

Na to, jak bude výsledná fotografie vypadat, si ale musíte počkat. Jára Urban pořídil nespočet fotek z různých úhlů, s různými výrazy aktérů. „Na jednu výslednou fotografii v kalendáři pořídím většinou okolo osmdesáti až sta záběrů,“ přiznal známý fotograf.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Čeho se při zavařování vyvarovat, abyste si nezničili úrodu

Styl

Tomuto socialistickému pomníku se přezdívalo fronta na maso

Bydlení

Venkovní kuchyně. Trend, který vás nemusí stát mnoho peněz

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu