Exkluzivní čerstvoučké foto ze včerejší svatby Matěje Rupperta!

 Celebrity 
02. října 2013 00:07 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Matěj a Tereza si včera řekli své ANO! Foto: Facebook
Zpěvák Monkey Business a velký pařmen Matěj Ruppert podruhé vstoupil do svazku manželského. Oženil se se svou přítelkyní Terezou (což je ale jasný, bylo by fakt divný, kdyby se oženil s přítekyní někoho jinýho...). Randili spolu tři roky. Sympatickou tmavovlásku požádal o ruku na letošním karlovarském filmovém festivalu.

Matěj si dal se zásnubami na čas, protože nechtěl, aby se opakoval jeho ukvapený sňatek s tanečnicí Karolinou. S tou se oženil po několikaměsíční známosti a půl roku po svatbě následoval rozvod.

Ruppert svatbu s Terezkou úskostlivě tajil. Když ale on i někteří další soutěžící Star Dance zrušili své včerejší tréninky, provalilo se, že do toho v pravé poledne podruhé praští!

Svatba se uskutečnila v kruhu nejbližších přátel a rodiny. Mezi svatebními hosty nechyběli ani Ondřej Brzobohatý se svou láskou Taťánou Kuchařovou nebo rapper Orion, který založil hip-hopovou skupinu Peneři strýčka Homeboye, vystupující pod zkratkou PSH. Matěj je známý divokými mejdany a tak i svatba byla velká a dlouhá jízda!

Gratulujeme a přejeme Matějovi a Tereze, aby jim to v manželství perfektně klapalo!
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Denisa Nesvačilová vytasila svoje dlouhé nohy v pánském časopise, zatímco opilá Vignerová vykasala sukni

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...