Známí herci, modelka a závodník se chystají na válku? Tanky, samopaly, prach, bahno a kanady!

 Celebrity 
12. října 2015 04:02 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
(zprava) Slavíková, Stránský, Křížková a Mikulenčák si hráli na vojáky!  Rolling Média
Dva známí čeští herci, modelka a závodník se dali naverbovat do armády? Maskáče, kanady, bláto, prach, tanky, samopaly a další propriety vyměnili za scénáře, rekvizity, šaty, líčidla. Že by se snad chystali na třetí světovou válku? To jen Martin Stránský, Zuzana Slavíková, Lucie Křížková a Martin Mikulenčák točili nový, unikátní vojenský magazín.

VIS MAIOR, tak se jmenuje interaktivní, zábavný armádní magazín, jehož jsou tihle čtyři součástí a průvodci. Společně s vojáky a dalšími odborníky si zkrátka v Brdských lesích i dalších lokalitách vyzkoušeli, jaké to v armádě je a zkrátka si zahráli na vojáky.

"Nebudeme řešit politiku, financování,brannou povinnost, ale je to zábavný a interaktivní pořad, který v Česku nemá zatím obdoby. Diváci jsou vlastně vtaženi do děje toho, co se na obrazovce bude odehrávat. Vis MAIOR je formátem ve stylu proslulého pořadu BBC Top Gear a dělá si ambice navázat kontakt mezi armádou a civilním sektorem s humorem, nadhledem a překvapivými situacemi, které budou diváky určitě zajímat,“ řekl pro VIPstory.cz producent pořadu Vítězslav Jandák ml., ze společnosti Rolling Media, která pro ČT pořad připravuje. Režie se ujal známý televizní režisér Adrian Stojkov, dávný partner třeba Terezy Pergnerové, který také natáčel reality show VyVolení.

„Natáčení jsme si fakt hodně užívali v různých podmínkách. Což my, ale kolegyně, dámy. Pro ty to místy bylo zábavné, ale místy dost náročné," přiznal charismatický herec a dabér Martin Stránský s tím, že ale kolegyně zase byly pořád ve většině mezi samými chlapy.

Vis Major je o mezinárodních profesionálech, technice a strategii přežití! Je to show, která bude nejen bavit, ale i zprostředkovávat náhled do prostředí, které je od roku 2005 zcela v režimu profesionálním a tudíž mimo dohled veřejnosti. Právě armádní odborníci na pořadu úzce spolupracují.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Obchody se plní vodními melouny. Rozpoznejte, jaké z nich jsou zralé a šťavnaté

Styl

I citlivé oči můžete zkrášlit řasenkou. Vyrobte si domácí, která je k řasám šetrnější

Bydlení

Co milují pivoňky, aby vám dlouho a bohatě kvetly

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu