Kurvaseneříká aneb Veselé záběry z natáčení

 Celebrity 
03. října 2013 06:55 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Mihne se i Karel Gott  / inStory.cz
Letos v létě probíhalo natáčení druhé části filmu Dědictví aneb Kurvaseneříká a to převážně na farmě v Olšanech, která v příběhu představuje sídlo milionáře Bohuše. Toho ztvárnil opět Bolek Polívka a jeho dílem je i samotný scénář filmu. Režisérem je Robert Sedláček, který o tomto pokračování kultovního snímku Dědictví aneb Kurvahošigutntag z roku 1992 hovoří jako o hořké komedii. Celé natáčení probíhalo přesně podle plánu, který měl celkem 28 dní, od první klapky na zámku Skrýšov u Sedlčan, přes natáčení v Praze, na Moravě až po poslední klapku v Pyšelích u Prahy, kde dojde k rozuzlení celého příběhu.

Na plátno se spolu s Bohušem vrátí známé postavy, jako například Bohušův věrný přítel Arnošt (Arnošt Goldflam) nebo doktor Strážný (Jiří Pecha), diváci se setkají opět i s Miroslavem Donutilem, Ivanou Chýlkovou, Břetislavem Rychlíkem a v jedné scéně také s Karlem Gottem. V rolích nových postav, které vstoupily do děje, se objeví Anna Polívková, Karel Heřmánek, Jitka Čvančarová nebo Marián Roden.

Do kina se můžete těšit asi tak v únoru. A pro ty, kdo už teď chtějí nahlédnout do zákulisí natáčení, je tady ojedinělá možnost - natáčení můžete sledovat i pomocí video deníku na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC7EtzHg22I1KhBKr-6oUoOA?feature=watch
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

K čemu všemu se doma hodí zbytky laku na nehty

Styl

Osvědčené způsoby, jak zvýšit sexuální touhu aneb pár triků místo viagry

Bydlení

Jak zničit vodní kámen v toaletě snadno a bez chemie

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu