Agátino bio - díl devátý: Zrození české Paris Hilton

 Celebrity 
02. října 2013 09:30 / redakce
  0   0
Agáta je prostě všude  / inStory.cz
Pařmen se, myslím, stane kolem osmnácti z každého. Já jsem v té době shodou okolností byla korunována a propadla dojmu, že jsem v podstatě Karel Gott a můžu všechno. Dva měsíce jsem nevynechala jediný večírek a po těch letech, kdy jsem stávala v rohu a čekala, až všichni vyfotí mámu, jsem si dost užívala, že fotí mě. No a tady někde se zrodila má pověst večírkové královny, kterou později kdosi vylepšil přezdívkou „česká Paris Hilton“.

Nepařila jsem schovaná, ale vystavená a tak jsem si na tom neplánovaně postavila image. Později jsem si všimla, že to lidi baví a tak jsem záměrně občas něco přehnala nebo si vymyslela, případně si vzala k večerním šatům ponožky a věděla jsem, že budu v každém plátku. No jo, no, co naděláte… když přijdu někam, kde pózuje u auta deset Missek, tak já na to auto vylezu a udělám neslušný gesto. A hádejte, kdo bude ve všech novinách? Nechodím se na večírky uvolnit, ale udržovat svoji tvrdě vydřenou pověst rebelky…

A to nemusím fotografům ani podlejzat, prostě už vědí, co ode mě můžou čekat a rádi si počkají. To, co jim předvádím, ale nejsem já, je to taková moje role. Agáta 2. Když jsem šla chvíli po porodu do baru, mohla jsem se pěkně nakroutit a usmát, ale místo toho jsem si strčila do pusy flašku. Ani jsem si z ní necucla, ale tomu nápadu jsem neodolala. Asi mě baví provokovat. Vznešeně bych to pojmenovala, že jsem velice, ale velice kreativní… Protože odmítat spolupráci s tiskem je podle mě blbost. Kdo obsadí a dobře zaplatí herce, kterého nikdo nezná? Kdo si najme moderátora, kterého uvidí lidi poprvé v životě? A kdo si nechá nafotit kalendář od neznámé modelky? Kdybych nechtěla být známá, pózuju si přece doma v obýváku. Zadarmo.

Pokračování příště...
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu