Seriálová hvězda má dětiček jako smetíček. Autosedačky ji přivedou na buben!

 Celebrity 
03. října 2013 14:47 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Něco děti podědí, něco je potřeba koupit  / inStory.cz
Hvězda někdejšího seriálového hitu Rodinná pouta, herečka Zdeňka Žádníková-Volencová, konečně ukázala svou početnou rodinu. Ke třem holčičkám, Andree (11), Janě (7) a Zuzaně (2), má konečně i vysněného syna Jirku. Taková rodina je ale dost nákladná.

A čas nákupů přišel právě teď. Herečka vyrazila do Malvíka v Hostivicích, aby pořídila nejmladším potomkům nové autosedačky. „Protože hodně cestujeme, potřebuji, aby byly sedačky bezpečné, polohovatelné a v případě spánku dětem nepřepadávaly hlavičky ze strany na stranu. Paní majitelka Malvíku Renata Červenková mi pár autosedaček doporučila. Takže jsem to měla i s odborným výkladem,“ pochvaluje si nákup dětského zboží Zdeňka a s povzdechem dodala: „S přibývajícím počtem potomků nám ale taky nezbývá si kupovat i nová auta. Nyní je na řadě sedmimístné."

Naštěstí ale vše krom auta, co se týká dětí, pořídí právě pod jednou střechou v hostivickém Malvíku. „Občas holt musím vyrazit koupit něco nového, jinak po sobě děti věci i dědí. Kola, lyže a bezpečnostní přilby se „dědí“, u oblečení záleží na tom, co vydrží. Výbavu pro miminko jsem využila nad rámec svého očekávání. Kočár by také zasloužil medaili. Boty všem kupuji vždy nové, nedělá dobrotu nosit vyšlápnuté boty po někom jiném,“ svěřila se čtyřnásobná maminka.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Léto odchází, je čas zazimovat bazén

Styl

Skutečnosti a mýty o vodě s bublinkami

Bydlení

Chystáte se stavět dům? Od příštího roku musíte počítat s daleko přísnějšími nároky

1. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

2. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

3. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

4. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

5. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

Zavřít reklamu