Zadlužená Eva Feuereislová je ve Vile vyloženě oblíbená! Do Duelu jde už podruhé!

 VyVolení 
01. října 2013 22:05 / redakce
  0   0
📷
1 fotografie v galerii
Evo, Evo... něco asi děláš špatně! Foto: Facebook
Dnes večer proběhlo další, v pořadí již páté, Zúčtování. Poprvé bylo hodně vyrovnané a napínavé. Po dvou palcích dostali Vladko, Thomas, Pepa a Eva. Poslední šla Lucie, která označila právě Evu, a tím ji poslala do Duelu.

Thomas měl mít sice mmodrý šátek, zajišťující imunitu, ale jelikož porušil pravidla a šátek nenosil, byl mu odebrán. Tím pádem při dnešním palcování nebyl chráněn.

Evě VyVolení vyčítali hlavně neupřímnost. „Nejde jen o to předstírané těhotenství, ale dlouho s Vladkem hráli, že jsou pár a já se na to Evy mnohokrát ptala. Lahala mi a já už jí nevěřím,” řekla u zúčtovací tabule Nikol, která Evu brala jako kamarádku.

„Tohle je hra a oni to pořád nechápou, ale volbou mého soupeře to pochopí. Mám v hlavě tři lidi, mezi kterými se budu rozhodovat,” řekla Tereze Pergnerové vypalcovaná Eva. V soukromí ložnice pak svěřila imaginárnímu tatínkovi jejího imaginárního miminka, že je ráda, že má právo volby soupeře do Duelu. Je tohle jen další falešná hra nebo si opravdu tolik věří?

Moderátorka Tereza Pergnerová má vždy v úterý pro jednoho soutěžícího překvapení. To dnešní patřilo Vladkovi. Pozvání do studia přijala jeho maminka, která odpovídala na občas nepříjemné otázky. Tereza si Vladka zavolala do zpovědnice a dala mu možnost vzkázat něco své rodině. Vladko svým příbuzným poslal hodně drsný vzkaz. „Nechci vás nikdy v životě potkávat, zapírám vás! To se týká mého bývalého bratra, mojí bývalé sestry a všech ostatních příbuzných! Jedinou z rodiny pro mě zůstává moje matka, kterou nesmírně miluju,“ řekl rozrušeně Vladko. Když na něj potom matka promluvila, rozbrečel se. Bylo vidět, že ho rozhovor hodně rozhodil. S matkou prý totiž dlouhou dobu kvůli rodinným sporům nemluvil. No Vlado to tedy nemá lehké, evidentně pásovým oparem postižený Thomas není jeho jediný nepřítel.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt vyrábí luxusní šampaňské. Plány mu může překazit jedině Angelina Jolie

Styl

Probouzíte se kolem třetí ráno s negativními myšlenkami? Proč to tak je a co se s tím dá dělat

Tech

Nová technologie výroby nerozbitného skla je inspirována lasturami. V budoucnu má být použita pro obrazovky...

Zavřít reklamu