Zadlužená Eva Feuereislová je ve Vile vyloženě oblíbená! Do Duelu jde už podruhé!

 VyVolení 
01. října 2013 22:05 / redakce
  0   0
Evo, Evo... něco asi děláš špatně! Foto: Facebook
Dnes večer proběhlo další, v pořadí již páté, Zúčtování. Poprvé bylo hodně vyrovnané a napínavé. Po dvou palcích dostali Vladko, Thomas, Pepa a Eva. Poslední šla Lucie, která označila právě Evu, a tím ji poslala do Duelu.

Thomas měl mít sice mmodrý šátek, zajišťující imunitu, ale jelikož porušil pravidla a šátek nenosil, byl mu odebrán. Tím pádem při dnešním palcování nebyl chráněn.

Evě VyVolení vyčítali hlavně neupřímnost. „Nejde jen o to předstírané těhotenství, ale dlouho s Vladkem hráli, že jsou pár a já se na to Evy mnohokrát ptala. Lahala mi a já už jí nevěřím,” řekla u zúčtovací tabule Nikol, která Evu brala jako kamarádku.

„Tohle je hra a oni to pořád nechápou, ale volbou mého soupeře to pochopí. Mám v hlavě tři lidi, mezi kterými se budu rozhodovat,” řekla Tereze Pergnerové vypalcovaná Eva. V soukromí ložnice pak svěřila imaginárnímu tatínkovi jejího imaginárního miminka, že je ráda, že má právo volby soupeře do Duelu. Je tohle jen další falešná hra nebo si opravdu tolik věří?

Moderátorka Tereza Pergnerová má vždy v úterý pro jednoho soutěžícího překvapení. To dnešní patřilo Vladkovi. Pozvání do studia přijala jeho maminka, která odpovídala na občas nepříjemné otázky. Tereza si Vladka zavolala do zpovědnice a dala mu možnost vzkázat něco své rodině. Vladko svým příbuzným poslal hodně drsný vzkaz. „Nechci vás nikdy v životě potkávat, zapírám vás! To se týká mého bývalého bratra, mojí bývalé sestry a všech ostatních příbuzných! Jedinou z rodiny pro mě zůstává moje matka, kterou nesmírně miluju,“ řekl rozrušeně Vladko. Když na něj potom matka promluvila, rozbrečel se. Bylo vidět, že ho rozhovor hodně rozhodil. S matkou prý totiž dlouhou dobu kvůli rodinným sporům nemluvil. No Vlado to tedy nemá lehké, evidentně pásovým oparem postižený Thomas není jeho jediný nepřítel.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

I na malém prostoru si můžete založit jezírko s vodomilnými rybami a rostlinami

Styl

Jak správně čistit a chránit semišové a kožené bundy a kabáty

Bydlení

Žít ekologicky není jen o šetrném přístupu k přírodě. Ušetří vám to i nemalé peníze

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu