Hollywoodská hvězda Jessica Alba mění barvy jako chameleon! (Aneb... fakt hodně dlouhý odrosty můžete vydávat za módní trend!)

 Celebrity 
01. října 2013 16:20 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Jessica Alba a Jessica Alba... Foto: Archiv
Jen necelý týden poté, co jedna z nejkrásnějších hereček současnosti předvedla svůj nový účes, se opět rozhodla pro změnu. Dvaatřicetiletá Jessica Alba si oblíbila Ombré styl a evidentně to bez něj nemůže vydržet ani chvíli.

Ombré byl velký hit posledního roku a především pak letošního léta, ale kdyby přeci jen někdo nevěděl o čem je řeč, jedná se o speciální způsob barvení, kdy jsou u kořínků vlasy tmavší a postupně přecházejí ve světlejší tón a ještě světlejší konečky. Ombré by měl oživit tmavší tóny vlasů, ale zároveň musí působit nenásilně, jako ze sluníčka.

Jessica se minulý týden předvedla v kratším sestřihu a čokoládové barvě vlasů. Jen pár dní poté se ale rozhodla, vrátit ke světlejším konečkům. Ombré letošní léto dost frčel, ale možná střih a barva, kterou jí vytvořil jeden z nejznámějších vlasových stylistů v Los Angeles, Andy Lecomptem, byla pro slavnou herečku na podzim lepší volbou.

Jessica Alba ale není jediná, která si Ombré styl oblíbila. Vyzkoušela ho také Rihanna, Beyoncé, Sarah Jessica Parker a mnohé další. I když jsou světlé konečky už dost okoukané, americká herečka a hvězda filmu Sin City patří k jedněm z nejhezčích tváří šoubyznysu a má to štěstí, že jí sluší opravdu vše.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Metody rybolovu – jak chytat ryby?