Hollywoodská hvězda Jessica Alba mění barvy jako chameleon! (Aneb... fakt hodně dlouhý odrosty můžete vydávat za módní trend!)

 Celebrity 
01. října 2013 16:20 / redakce
  0   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Jessica Alba a Jessica Alba... Foto: Archiv
Jen necelý týden poté, co jedna z nejkrásnějších hereček současnosti předvedla svůj nový účes, se opět rozhodla pro změnu. Dvaatřicetiletá Jessica Alba si oblíbila Ombré styl a evidentně to bez něj nemůže vydržet ani chvíli.

Ombré byl velký hit posledního roku a především pak letošního léta, ale kdyby přeci jen někdo nevěděl o čem je řeč, jedná se o speciální způsob barvení, kdy jsou u kořínků vlasy tmavší a postupně přecházejí ve světlejší tón a ještě světlejší konečky. Ombré by měl oživit tmavší tóny vlasů, ale zároveň musí působit nenásilně, jako ze sluníčka.

Jessica se minulý týden předvedla v kratším sestřihu a čokoládové barvě vlasů. Jen pár dní poté se ale rozhodla, vrátit ke světlejším konečkům. Ombré letošní léto dost frčel, ale možná střih a barva, kterou jí vytvořil jeden z nejznámějších vlasových stylistů v Los Angeles, Andy Lecomptem, byla pro slavnou herečku na podzim lepší volbou.

Jessica Alba ale není jediná, která si Ombré styl oblíbila. Vyzkoušela ho také Rihanna, Beyoncé, Sarah Jessica Parker a mnohé další. I když jsou světlé konečky už dost okoukané, americká herečka a hvězda filmu Sin City patří k jedněm z nejhezčích tváří šoubyznysu a má to štěstí, že jí sluší opravdu vše.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Bez motyky se neobejde žádný zahrádkář. Každý typ je ale vhodný k jiné práci

Styl

Svědivá pokožka hlavy může signalizovat i vážné onemocnění

Bydlení

Volný čas doma vybízí k úklidu skříní. Poradíme, jak nejlépe uložit zimní věci

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu