Smutný Gott, uražená Gombitová. Zradila Mistra?

 Celebrity 
06. října 2015 04:54 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Karel Gott nabídl pomoc, Marika Gombitová ho prý zklamala... archiv
Tomu se říká pro dobrotu na žebrotu! Karel Gott nabídl své slovenské kolegyni, zpěvačce Marice Gombitové, která je roky upoutána na invalidní vozík, že s ní nazpívá novou píseň. Ta nejprve přijala. Teď ale odmítla a patrně se cítí být uražená.

"Marika změnila názor. Řekla, že pokud píseň natočíme, musí vyjít samostatně," komentoval náhlý zlom slovenské pěvecké divy Karel Gott.

Znamená to, že Marika Gombitová, která se odmítala skoro třicet let vůbec ukazovat na veřejnosti, je uražená, že jí Mistr nabídl pomocnou ruku, ale ona chtěla sólo singl nebo dokonce CD?

"Co já vím, Gombitová chtěla mít buď samostatnou píseň s Gottem, jako singl, nebo dokonce CD. Jenže Gott chtěl společný duet zařadit právě na nové album Duety. To ale Marika odmítla. To člověk nechápe," nechal se slyšet člověk ze zpěvákova blízkého okolí.

Gombitová sice nyní prý pracuje na nové písničce, ale ne na té, kterou měla natočit s božským Kájou. To jeho samotného dost zamrzelo. "Na spolupráci jsem se velmi těšil," uvedl Karel Gott, který upřímně, ať je to jak chce, se nemá zapotřebí kohokoli doprošovat.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...