Populární slovenský herec musel být náhle hospitalizován! Je v ohrožení života?

 Celebrity 
06. října 2015 03:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
V únoru oslavil Lasica 75. narozeniny ČT
Obrovský strach a nejistotu prožívala rodina Milana Lasici koncem uplynulého týdne. V bytě legendárního umělce totiž v pátek v noci museli náhle zasahovat záchranáři. Ty přivolala hercova manželka Magda Vášáryová poté, co si její manžel stěžoval na nesnesitelné bolesti v oblasti hrudníku. Populární herec je aktuálně hospitalizován v Národním ústavu srdečních a cévních chorob v Bratislavě.

Mluvčí nemocnice odmítá sdělit podrobnosti o hercově zdraví a Magda Vášáryová se snaží celou situaci zlehčit. Podle ní manžel nezkolaboval, pouze si potřebuje odpočinout, neboť je pracovně velmi vytížený. Přiznala však, že se její muž stále necítí dobře. Tak držme palce, ať je oblíbený herec brzy opět v nejlepší formě.

Milan Lasica patří bez pochyb k nejoblíbenějším humoristům nejen na Slovensku ale i v Čechách. Začínal psaním autorských dialogů a scének pro sebe a svého partnera Júlia Satinského. Jejich komika byla založena na rozebírání banálních životních situací a jejich posunu až do absurdna. Lasicův celoživotní parťák zemřel v roce 2002 v Bratislavě.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Tech

Na Marsu rover vyfotil lidskou technologii. Jde o materiál, který naše civilizace vyrábí od padesátých let...