Takhle vypadá skoro v sedmdesáti Helena Vondráčková! Co o ni říkají kolegové z muzikálu?

 Celebrity 
08. srpna 2015 11:15 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Heleně Vondráčkové to velmi sluší! Co o ni říkají kolegyně a co si myslí kolegové? Produkce Romeo a Julie
Dvacet, třicet, čtyřicet už jim bylo, jedné dokonce už není ani šedesát, přesto vypadají velmi dobře. Dvě české zpěvačky, o kterých se nedá mluvit jinak, než jako o velkých profesionálkách, které makají na stodeset procent se oblékly do kostýmů k novému muzikálu Romeo a Julie a bylo na co se dívat.

Leona Machálková, Radka Fišarová nebo Helena Vondráčková. Tyhle pěvecké divy hrají v novém muzikálu. A přesto, že jsou tropická vedra, dámy zkouší poctivě každý den několik hodin.

"Je to záhul, ale baví nás to. Je legrace a hlavně, až to bude hotové, bude to skvělé," říká Leona Machálková, která se už na to, až představení uvidí diváci, těší. Stejně tak, jako Helena Vondráčková. Tu si mladší kolegyně i nejmladší kolegyně a kolegové hodně chválí.

"Helena mě hodně překvapila. Je nesmírně milá, vstřícná, vtipná a opravdu dře. Nemá žádné manýry, co se jí řekne, to udělá. Klobouk dolů a v tomhle vedru. Je fakt dobrá," svěřil se VIPstory.cz jeden z mladých kolegů tanečníků. Premiéra Romea a Julie bude na podzim ve Foru Karlín.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Pivní zálivka strčí komerční hnojiva do kapsy. Prospěje nejen petúniím

Zavřít reklamu