Děsivá fakta o smrti populární herečky vyplouvají na povrch!

 Celebrity 
06. srpna 2015 17:25 / redakce
  0   0
Smrt Natalie Woodové je stále nejasný! archiv
Milostný život má krásná Natalie Woodová stejně plodný jako ten milostný. Postelí herečky prošla řada slavných mužů. Namátkou třeba Steve Mc Queen, Dennis Hooper nebo Elvis Presley. Nad její smrtí se ale navždy bude vznášet hromada otazníků.

Tělo Natálie bylo nalezeno před čtyřiatřiceti lety na pláži u ostrova Santa Catalina v Kalifornii poté, co zmizela z lodi, na které trávila Den díkuvzdání se svým manželem Robertem Wagnerem a hereckým kolegou Christopherem Walkenem, se kterým měla mít v té době milenecký poměr. Tělo bylo poseté modřinami a na tváři měla oděrky. A jak oficiálně ke smrti krásné herečky vlastně došlo? Při přestupování na malý člun měla údajně nešťastnou náhodou spadnout přes palubu a následně se utopit.

Po třiceti letech od její smrti se ale objevují určité pochybnosti o tom, jak se ve skutečnosti všechno seběhlo. Kapitán lodi Dennis Davern ve své knize "Sbohem, Natálie, sbohem Splendour" popisuje osudný večer, kdy herečka utonula zcela odlišně, než jak stojí v oficiálních záznamech. Kolem půlnoci zahlédl kapitán Natálii na zádi lodi při hádce s manželem. To ji viděl naposled. Když ji posléze na lodi nemohou najít a kapitán chce vyhlásit poplach, Wagner mu to prý zakázal. Když je ráno nalezeno tělo herečky, její prsty jsou ještě ohebné, což dokazuje, že musela ve vodě strávit dlouhé hodiny živá.

Po znovuotevření případu Wagner i Walken odmítají cokoliv komentovat a vyšetřování smrti se neposune dál. Zatím. Podle vyšetřovatelů jediná šance, jak se dostat pravdě na kloub, by byl nějaký důkaz jako jsou stopy DNA na těle. Jenže po tak dlouhé době je to značně nepravděpodobné. Jediný posun v případu je, že losangeleský lékař okresního soudu překvalifikuje větu v úmrtním listu z "náhodného utonutí" na "utonutí za neurčitých okolností".
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vodu z těstovin je hřích vylívat do dřezu. V domácnosti má velmi široké využití

Styl

Zázračná síla včelích produktů a jejich účinky na lidský organismus

Bydlení

Staráte se správně o váš kávovar? Vyvarujte se těchto častých chyb

1. Jak se o svou pleť starají známe české krásky? Některé jsme vyzpovídali

2. Oto Klempíř: 17. listopad je pro mě nejvýznamnějším dnem v roce

3. Letos by jednomu z největších českých herců bylo 80 let! Jiří Hrzán se konečně dočká své sochy

4. Simona Krainová nafotila kalendář plný nahotinek. Víme, kde a jak se připravovala na jeho křest

5. Nejbláznivější cestopis všech dob s Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem

Zavřít reklamu