Tahle kredenc, že bývala krásnou Angelikou? Bože, co se to s ní stalo?

 Celebrity 
07. srpna 2015 10:46 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Michéle Mercier dnes. Hodně přibrala a zestárla Profimedia
Vypadá jako kredenc, nebo jako reinkarnovaná mořská pana z výprodeje. Bohužel takhle hrozně dopadla kdysi jedna z nejslavnějších francouzských hereček Michéle Mercier . Představitelku slavné Angeliky byste dnes rozhodně nepoznali.

Nejenom, že vypadá neohrabaně, ale ještě se neumí obléci. Kde je kvalitní vizážista, stylista? A proč zrovna tahle róba, která z kdysi krásně štíhlé a nesmírně sexy herečky udělala monstrum ze špatného hororu nebo recesistické komedie.

I když se Mercier před časem stáhla z veřejného života a dnes si opravdu vybírá, na které akce půjde, pozvání od monackého prince Alberta II. a jeho manželky Charlene odmítnout nemohla. Vydala se tedy do Monaka a zúčastnila se galavečera Červeného kříže. Herečka dorazila i se svým mladým doprovodem. Ovšem, zatímco monacká princezna Charlene okouzlila v elegantní červené róbě od Valentina, model francouzské herečky působil děsivě.

"To jsou ty dámy, které nemají doma zrcadlo, nebo mají pocit, že musejí za každou cenu šokovat. Takhle, pokud ji má opravdu někdo rád, ji neměl pustit ani za první dveře domu," nechal se slyšet přední francouzský stylista.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Tech

Švédsko staví supertiché ponorky s Tomahawky. Nebudou vynikat velikostí, ale inovativními schopnostmi

Zavřít reklamu