Poznáte tuhle dnes slavnou herečku a urostlého moderátora? Hráli spolu ve filmu a takhle vypadali!

 Celebrity 
01. června 2015 04:15 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Poznáte, kdo se skrývá na této fotce staré skoro sedmnáct let? archiv
Letos to bude už neuvěřitelných 17 let, kdy spolu natočili pohádku a pro něj to byla premiéra, kdy stál před filmovou kamerou v hlavní roli. Ona od té doby dostala spoustu krásných rolí a teď je hlavně seriálovou herečkou. Řeč je o Daně Morávkové a Miroslavu Šimůnkovi.

Dělí je od sebe šest let. Daně v době natáčení Z pekla štěstí 26 a Mirkovi, který dnes hraje a moderuje VIPzprávy na Primě sotva 20 let. Šimůnka objevil Zdeněk Troška, Morávková už měla za sebou řadu rolí.

Oba se viditelně změnili. Nedá se snad říct, že by vizuálně zestárli, spíš jen dozráli. Zatímco Morávková se z lehce unylé dívenky proměnila na zralou a atraktivní ženu, která řadu let žije s manželem, skladatelem Petrem Maláskem. Šimůnek se z nesmělého tmavovlasého mladíka změnil v urostlého, zralého, lehce metrosexuálního muže, který prý zatím stále žije tak trochu volným životem a kolují o něm zvěsti, jak skvělý je milenec...

Z pekla štěstí se natáčelo v roce 1998, druhý díl pak o dva roky později. Tam si dokonce roli Lucifera zahrál Karel Gott.

"Bylo to neskutečné, když na plac jezdily celé autobusy obdivovatelek a obdivovatelů Karla Gotta. Byl opravdu za hvězdu, přitom tak pokorný, skromný a vždy perfektně připravený. A jak Dana, tak i Mirek byli naprostí profesionálové, což jim zůstalo dodnes," zavzpomínal režisér Troška na natáčení pohádky, které znovu televize reprízuje.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz