Podívali jsme se na zoubek smradlavce z Výměny manželek! TAKHLE VYPADÁ JEJÍ MATKA, OTEC A BRATR!!!

 Celebrity 
30. května 2015 00:41 / redakce
  0   0
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Jaká matka, taká Katka aneb - jablko rozhodně nepadlo daleko od stromu! facebook
Šokující díl reality show Výměna manželek, kde špindíra Věra a její manžel Petr Blehovi žili v děsivých podmínkách i s jejich dvěma dětmi, obletěl celou republiku a jistě i sousedy na Slovensku. Nikdo nechápal, jak někdo může žít doslova v takovém bordelu a mít těžce asociální přístup k životu! VIPstory.cz tomu přišlo na zoubek! V případě rodinky Blehových spíše na "vohořelé františky"!

Šestadvacetiletá matka dvou dětí nesnáší nudu na vesnici u lesa, ale nudit se v rušném prostředí ubytovny, jí nevadí. Naopak je šílená z toho, že má jít na procházku do lesa, kde nejsou její oblíbené výlohy. Věrka k životu potřebuje hlavně svůj tablet a balená cigárka. Bordel jí absolutně nevykolejí, má asi "pořádkumilovnost" a "spořádanost" v genech. Pochází z rodiny, kterou by snad stálo za to vystavovat na poutích.

Maminka, kolozubá postarší paní, která ráda nasává a pak si ustele v noclehárně. Tatínek se na sociální síti pro změnu chlubí fotkou z vazební věznice v Hradci Králové a bráška vypadá tak trochu jako psychopat či sedminásobný vrah. To je obrázek jedné malé české hogo fogo rodinky ze středních Čech.

Neuskutečné jsou jak hygienické návyky v domácnosti rodiny Blehových, kteří žili v garsonce na ubytovně, kde se nepoužíval toaletní papír, zubní pasta a myli se maximálně jednou za týden. Práci matka dvou dětí nevidí, nebo nechce vidět a pro jistotu jen kouří, hraje na tabletu hry a když není tablet, luští alespoň křížovky. Starší, tehdy pětiletou dceru vodila do školky už časně ráno a vyzvedávala pozdě odpoledne, aby měla čas na hraní her na jejím milovaném tabletu.

Věra, která je od svého založení na první pohled spořádaná hospodyňka a skvělá kuchařka se sice kasala, že doma vaří hlavně omáčky, ale v náhradní rodině ve Výměně manželek na co sáhla, to zprasila. Vrcholem jejího kulinářského umění byla kaše ze smažených sýrů a palačinky ve tvaru České republiky tlusté jako podrážka. Proto asi její dvě dcerky doma snídaly chipsy a v ledničce se nacházelo jen prošlé jídlo, hrající všemi barvami.

Vzor má jistě už z domova. Tatínek Vláďa má i přes svůj věk a vzhled posledního bezdomovce v Čechách asi neustálé erotické choutky. Proto si asi taky na svůj profil na sociální síť vystavil nahatou prsatici. Zkrátka to, co doma asi nikdy neměl a nikdy mít nebude. Maminka Jitka je rovněž vzor ctnosti. Ta má zase na svém profilu jednu lepší fotku, než druhou. Nasávačka piva tomu vévodí! A Věrky bratr? No posudťe sami jeho fotografie v galerii.

Zkrátka, jak kdysi řekl ve svém projevu jeden nejmenovaný politik: "Kdo z Vás to má..."
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu