To je úlet! Dva mistři Evropy se sejdou v pohádce! Jeden má konečně holku, druhý žije v USA!

 Celebrity 
01. června 2015 03:30 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Jozef Sabovčík a Tomáš Verner spolu vyjedou na podzim na led facebook
Dva mistři Evropy se sejdou v pohádkovém příběhu. Tomáš Verner (28) a o třiadvacet let starší Jozef Sabovčík budou spolu s mimem Michalem Nesvadbou hvězdami dalšího ročníku ledové show Jen počkej, zajíci! Podle mnohých velký úlet!

Vloni zaznamenala show velký zájem a ohlas od diváků. Právě proto, že show byla barevná, plná kostýmů, známých melodií a také oblíbených tváří. Tedy Vernera, ale i Nesvadby, kterého hlavně děti znají z televizních pořadů.

Letos k nim přibyl bývalý krasobruslař Jozef Sabovčík, který byl prvním krasobruslařem tehdejšího Československa, který na mezinárodní soutěži skočil čtverný skok. Říká se mu také „Jumping Joe".

"Žiji v Americe a moc rád jsem nabídku na toto angažmá přijal," prozradil Sabovčík, který bude exkluzivním hostem některých představení celé tour, která na podzim vyjede na led.

Mladší z dvojice mistrů, Tomáš Verner, který příští týden oslaví 29. narozeniny přiznal, že má konečně novou známost. "Jmenuje se Martina a je moc fajn. Protože jsem teď hodně rozlítaný, tak dáváme dohromady termíny, kdy se vidíme," přiznal Verner, jenž kromě bruslení učí děti nebo i trenéry technice a různých dalším věcem potřebným na ledě.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná