Gotte, prober se! Tvoje Ivana už všechny štve!

 Celebrity 
29. května 2015 04:58 / redakce
  0   0
Karel Gott a Ivana Gottová teď mnohé šokují! Profimedia
Český šoubyznys se třese v základech! A naštvaný je na manželku Zlatého slavíka Karla Gotta. Právě proto, že Ivana, která chce být vším na světě, dělá jeden kopanec za druhým a Mistr, který platil za gentlemana a dvousetropecentního profesionála, se své ženě natolik podřídil, až z toho všem přechází zrak!

Kromě toho, že Ivana Gottová odstřihla od Mistra jeho nejbližší spolupracovníky, JUDr. Jana Adama a Jaroslavu Herzerů, kteří byli nadmíru pracovití, spolehliví, velmi zkušení a nahradila je jí samotnou plus produkční z divadla, o které kolují různé zvěsti Lídou Sekaninovou, dělá Gottovi a jeho jménu jen problémy.

"Ivana se chová jako fracek a ten Karel snad zešílel. Není normální, aby tak obrovský profesionál, takový génius, který si potrpěl, aby vše bylo tip ťop, dopustí, aby takhle spadl. A tím, co Ivana udělala, že teď dokonce bez upozornění utekla z muzikálu, mu vlastně taky hodně ublížila na pověsti," řekla VIPstory.cz členka ze souboru Přízraku Londýna.

Gottová se hájí tím, že jde o její zdravotní problémy. Má prý velké problémy s páteří. Má údajně takovou migrénu, že několikrát denně zvrací. Proto prý musela s divadlem okamžitě skončit. Nikomu však o tom neřekla a už vůbec dopředu se nedomluvila s vedením muzikálu!

Na Gottovou je naštvaný jak režisér Lumír Olšovský, tak producentka Ema Krahulíková, tak i herci a zpěváci. Někteří se prý mírní jen z úcty ke Gottovi. Ten se své ženy stále, až nepochopitelně zastává.

"Tohle se prostě nedělá. A pokud má ona opravdu zdravotní problémy, měla přijít a říct to dopředu. A ne jen prostě oznámit, že končí a v podstatě ji to nezajímá. Divíme se všichni panu Gottovi, že se ještě mnohde své ženy zastává," prozradil další z lidí blízký divadlu Hybernia.

Gottová se totiž tolik drala o to, stát se muzikálovou herečkou a zpěvačkou, až jí to Olšovský umožnil. Gottová se před tím taky tolik drala o to stát se televizní moderátorkou VIP zpráv, až ji to vedení televize protekčně umožnilo. A to i přesto, že kdekterá dívenka z ulice je o dvě třídy lepší, než Ivana Gottová. A manželka Mistra dala teď televizi taky košem.

"Karel by se měl vzpamatovat. Měl by se přestat své ženy, byť je gentleman, tolik zastávat a spíš vidět, jak funguje a co dělá. A taky, že na spoustu věcí není a nemá. Proboha, on přeci snad nemá zapotřebí to, aby se o něm hovořilo tak, že ve svém věku a po tom všem, co má za sebou, je v jejím těžkém područí," míní jeden ze zpěváků.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu