Drsný útok na Daru Rolins! Ta to tedy schytala!

 Celebrity 
29. května 2015 04:35 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Dara tomu tentokrát dala opravdu korunu, tedy aspoň podle lidí z módní branže Petra Ficová
Zpěvačka Dara Rolins je zvyklá na ledacos, ale tohle tedy nevychytala a pořádně to schytala. Náš stylista Filip Vaněk ji tedy naložil. A jak se zdá, schyluje se k pořádné válce v šoubyznysu.

Rolins totiž uveřejnila jednu z fotek k novému klipu Nálada. A tím rozpoutala módní peklo. První se chytili právě Vaněk, který styluje například Moniku Absolonovou, Leoše Mareše, nebo Simonu Krainovou.

"Tak Dara se snaží vzbuzovat dojem módní ikony a tak ji i prezentuje například časopis ELLE. Toto je ale opravdu tragédie a nikde na světě to nemá obdoby," nebral si servítky Filip Vaněk.

To ale není všechno, protože svůj slovník ještě pořádně rozšířil. „Rozhodně to není nic módního a ani nikdy nebylo. Nemluvě o tom, že je to absolutně nevhodné k jejímu věku. Overály jsou sice v módě, ne ale takhle. Jeho kombinace s fialovými sandálky je absolutně vražedná a celý styling je spíš z kategorie střelnice na Matějské pouti,“ dodal stylista.

A to přitom zpěvačka bývá zařazována mezi nejlépe oblékané ženy šoubyznysu. Buď neměla prostě svůj den, nebo svůj den neměl její stylista právě v době focení, anebo si jednoduše řekla, že se v klipu vrátí do svých mladých let. Hold i mistr tesař se někdy utne.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová předhodila fanynkám svého bratra Cyrila. Její holčičky ho hned začaly obdivovat

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Tech

Rusko vzkřísilo muzejní obrněné transportéry BTR-50P. Jejich bojeschopnost je ale pochybná