Dara Rolins má plný barák prázdných dětských pokojíčků! Patriku, dělej už něco!

 Celebrity 
19. února 2015 22:49 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Snad se Darča brzo dočká... MET Store Chodov
Zpěvačka Dara Rolins (47) se představila v nové roli módní návrhářky. Dara, která je považována za módní ikonu, navrhla zlatou charitativní kolekci pro ženy i jejich ratolesti a nezapomněla ani na novorozence, pro které připravila roztomilé body. Výtěžek putuje nadaci Debra, která pečuje o pacienty s nemocí motýlích křídel.

"Volba, kde pomoci, byla hned jasná. Už pár let se starám o Olinku, která touto nemocí trpí a snažím se jí nejen finančně pomáhat," vysvětlila Dara v obchodě na pražském Chodově, kde se ve středu začala charitativní zlatá kolekce prodávat. Z nové kolekce byla nadšená i patronka nadace Jitka Čvančarová a také moderátor Libor Bouček, který společný charitativní projekt Dary a módní značky uvedl.

Dara i Jitka by rády body pro miminka brzy také využily, obě jsou maminkami dcer a přiznaly, že by si přály dalšího potomka. Dara se s partnerem Rytmusem před nedávnem přestěhovala do nového domu a místa mají i pro několik dětských pokojíčků. "Máme dům, na zahradě jsme zasadili strom, tak teď ještě to miminko," přeje si zpěvačka. "Klidně bych dětí měla ještě několik. Určitě chceme pro Elinku sourozence," doplnila ji Jitka Čvančarová. Libor Bouček s vtipem zapózoval s body pro miminka, ale na roli otce se zatím nechystá. "To vím naprosto určitě, že na to teď v mém životě místo není," dodal.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Čas v karanténě můžete využít ke studiu jazyků

Styl

V některých zemích se raketově zvedlo sledování porna

Bydlení

Do každé místnosti se hodí jiný typ světla. Teplé bílé uklidňuje, studené bílé nabudí

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu