Manžel slavné zpěvačky byl odsouzen za domácí násilí! Proč se policie znovu nezajímá o její „týrání“?

 Celebrity 
18. února 2015 04:15 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Josef Rychtář má násilnické sklony a za to byl odsouzen. Choval se tak i k Ivetě Bartošové? archiv
Josefa Rychtáře odsoudil soud na rok a půl trvající podmínku s odkladem na tři roky za to, že před časem brutálně zmlátil svou exmanželku Darinu Rychtářovou, dnes Novou! Proč se ale policie znovu nezaobírá tím, že obětí domácího násilí mohla být i jeho druhá žena, zpěvačka Iveta Bartošová?

Zpěvačka se vloni v dubnu vrhla v Uhříněvsi pod vlak. Dohnaly ji k tomu psychické problémy a zřejmě alkohol spojený s léky. A možná to udělala najust Josefu Rychtáři právě v den jeho narozenin. Možná už ale nechtěla snášet chování od manžela.

„Divím se, že když byl Rychtář stíhán a teď odsouzen, policie znovu neotevře případ Ivety Bartošové, právě proto, že je zde samozřejmě zcela evidentní možnost, že mohl nějakým způsobem, byť psychickým, týrat i ji,“ míní jeden ze známých zesnulé Bartošové.

Policie ale případ jak údajného týrání, tak i sebevraždy zpěvačky uzavřela s tím, že nezjistila žádné skutečnosti, které by tomu nasvědčovaly. Ani to, že by za její smrt mohl přímo někdo jiný! Na koleje si lehla sama!

Sama exmanželka Josefa Rychtáře, za jejíž zmlácení byl odsouzen, je nyní ale nucená žít s ním pod jednou střechou v říčanské vile! Dobře ví, že Rychtář má násilnické sklony a mohl by kdykoli znovu zaútočit. Pokud by to ale udělal, jde si hned sednout do chládku!

„Nešlo mi o to dostat ho za mříže, ale dát najevo, že nikdo by se neměl bát ozvat, když je mu ubližováno,“ říkala už před časem Darina Nová, kdysi Rychtářová.

Podle přátel Ivety Bartošové byla zpěvačka zcela v područí Josefa Rychtáře. Ten sice tvrdí, jak ji miloval, a že by na ni v životě ruku nevztáhl, ale psychické týrání šrámy na těle nedělá, jen na duši. A tu měla Bartošová hodně pošramocenou. Jinak by neměla důvod lehat si pod vlak.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít