Sandra Nováková popsala hádky s partnerem. Živěji, než byste čekali

 Celebrity 
20. října 2021 10:11 / Mirka Malá
  0
📷
4 fotografie v galerii
Partnerské hádky inspirovaly Sandru k napsání scénáře Bontonfilm
Herečka Sandra Nováková se stále více prosazuje jako scénáristka. Už se podílela na scénáři k úspěšné komedii Matky a nyní se svým partnerem pracuje na filmu Hádkovi.

Právě scénář k filmu napsali společně oba životní partneři Sandra Nováková a režisér Vojtěch Moravec. Spolupracovali spolu už na zmiňovaném filmu Matky. A zatímco impulsem k Matkám byly zkušenosti z mateřství, podnětem pro Hádkovy bylo jejich vlastní dohadování.

"Trošku je to i film o nás, samozřejmě,“ přiznávají s nadhledem Moravec s Novákovou. "Téma partnerských a rodinných hádek je ale samo o sobě nevyčerpatelnou studnicí komických situací. Stačí poslouchat vyprávění kamarádů a známých, někdy i dávat pozor na ulici nebo v restauraci, jednotlivé momenty a situace filmu jsme našli i tam. Některé hádky pak rozehráli na zkouškách dokonce i sami herci. Nakonec jsme řadu nápadů museli škrtat. A i u toho jsme se pohádali... trošku,“ vypráví se smíchem Sandra.

Každý se chce hádat

"Každý z nás někoho takového v rodině má, kdo se vždy chce o něčem hádat. A všichni tak nějak věříme a doufáme, že to nejsme právě my,“ dodává Sandra.

Komedie o hádání, která se má v kinech objevit v létě příštího roku, má skvělé herecké obsazení. Do rolí bratrů Hádkových obsadil režisér Hynka Čermáka a Jakuba Prachaře, Ondřej Pavelka je jejich táta, manželky hrají Jitka Čvančarová a Sandra Nováková a sestru, jež oběma manželkám leží v žaludku, ztvární Lucie Polišenská.

Svým filmem by Nováková s Moravcem chtěli navázat na legendární komedie o rodině Homolkových, inspirací jim byly i úspěšné komedie posledních let založené na silných dialozích jako například Vlastníci. Dále čtěte: Brad Pitt vyrábí luxusní šampaňské. Plány mu může překazit jedině Angelina Jolie.

Zdroj: Bontonfilm.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Poznejte tiché kopačky včas. Několik varovných signálů, že váš partner vztah opouští

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...