Simona Krainová si vyzkoušela profesi skladnice. Druhý den už ale nepřišla...

 Celebrity 
05. září 2013 06:28 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Hned bychom se nechali taky zabalit...  / inStory.cz
Herečka Jitka Čvančarová, top modelka Simona Krainová a hokejista Patrik Eliáš podpořili kampaň UNICEF na záchranu dětských životů návštěvou centrálního skladu humanitární pomoci v Kodani

Smyslem mise těchto známých osobností bylo upozornit na aktuální krizové situace ve světě a také se přímo na místě přesvědčit, jakým způsobem je odesílána pomoc, na níž se podílejí také příznivci UNICEF v České republiky. Centrální sklad UNICEF pořizuje, kompletuje a do celého světa distribuuje základní dodávky pro záchranu dětských životů, včetně terapeutické výživy, tablet na čištění vody, vakcín a souprav první pomoci.

Ze skladu, který zabírá plochu přibližně tří fotbalových hřišť, jsou dodávky odesílány do krizových oblastí letecky, v případě méně urgentních nebo dlouhodobých programů dodávky putují do místa určení po moři.

„Na tomto místě si člověk opravdu uvědomí, jak málo je potřeba pro záchranu jednoho života. Vždyť za pouhých 27 Kč – hodnotu jedné DMSky – může UNICEF pořídit 3 balení terapeutické výživy Plumpy'Nut nebo dokonce 216 tablet na čištění vody,” vysvětluje top modelka Simona Krainová.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Přítel Olivie Newton-John zmizel a nikdo si toho nevšiml. Dodnes jde o jednu z největších záhad

Styl

Tasemnice liščí představuje pro člověka reálná rizika. Hlavně pro lidi, kteří konzumují neošetřené...

Dům a zahrada

Lesní jahody lze pěstovat i na balkoně. V kvalitní půdě s mírně kyselým pH vám porostou dokonce lépe...