Beyonce dnes oslavila 32 narozeniny! Podívejte se na jejích TOP 5 momentů, které za poslední rok prožila po boku manžela Jay-Zeho!

 Celebrity 
04. září 2013 21:40 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Beyonce Knowles  / inStory.cz
Beyonce se narodila 4. září 1981 v Atlantě. Mladá kráska zazářila už když začala vystupovat s úspěšnou dívčí skupinou Destiny's child. Později se vydala na sólovou dráhu a stala se jednou z nejslavnějších celebrit vůbec. Povedlo se jí prorazit nejen zpěvem, ale i ve filmu a módním byznysu. Pro prienznu Boyonce ja každý rok lepší a lepší. Krásná a úspěšná maminka dnes slaví 32 narozeniny. A jaký byl její poslední rok?

Beyonce měla neuvěřitelně úspěšný rok. Extrémě svůdné vystoupení při poločasové přestávce finále ligy amerického fotbalu nebyla ta jediná dechberoucí věc, kterou předvedla. Vlastně byla jen jedna z mnoha. Podívejte se na pět nejlepších momentů:

1. Svlékla se! Princezna Beyonce ukázala své nádherné a bezchybné křivky, když se stala hlavní tváří letní kamapně pro H & M. V jednatřiceti letech předvedla své dokonalé čokoládové tělo ve všech modelech bikin. Také debutovala s novou písní “Standing on the Sun”, kterou zvolila jako téma kampaně.

2. Byla za hvězdu! Beyonce byla ohlášena jako hlavní hvězda festivalu "Made in america" 2013, což byl jeden z největších hudebních festivalů roku jejího manžela Jay-Zho.

3. Úspěšně vydávala nové songy! Vydala písně "Standing on the sun", "Grown women"a kontroverzní hit "Bow down". Beyonce také uskutečnila turné s 22 koncerty nazvané "The Mrs. Carter show".

4. Byla krásná! Víme, že je úplně jedno, jaký účes si na hlavě Beyonce vytvoří, všechno jí sekne. V únoru se ovšem během svého světového reklamního turné obarvila na blond a vypadala opravdu úžasně. Poté si nechala ostříhat své lokny a vyměnila je za sestřih na krátko. Opět vypadala skvěle. Jak jinak.

5. Celý svět nechala nahlédnout do života! Zpěvačka natočila pro HBO velmi emotivní dokument nazvaný “Life is but a dream”, ve kterém nechala celý svět nahlédnout do svého uměleckého a soukromého života. Předvedla se v roli manželky a také novopečené maminky. V dokumentu je vidět i její krásná dcera Blue Ivy. Beyonce také prozradila, že by se s manželem Jay-Z chtěli pokusit o další miminko.

Sečteno a podtrženo, Beyonce měla dosti úspěšný rok. Snad se štěstí zpěvačky nepustí a bude mít minimálně stejný úspěch i v roce dalším!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Jennifer Lopez a Ben Affleck: Předstírají lásku před kamerami, nebo jsou to skutečné projevy citů? Už...

Styl

Sváteční pečení na velikonoční stůl: Staročeská nádivka a pravý mazanec by neměly chybět

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu