Brutální hádka skončila fyzickým napadením! Agresivnímu Thomasovi teď hrozí vyhazov z VyVolených!

 Video 
03. září 2013 20:02 / redakce
  0
Loading...
📷
3 fotografie v galerii
Z toho jde mráz po zádech! Youtube.com
Včera v noci se vila VyVolených otřásla v základech. Takovouhle hádku v historii VyVolených ještě nikdo nezažil!

Vše začalo tím, že Vladko klasicky neudržel nervy na uzdě a vyletěl na Martina, který ho slovně provokoval. Na tom by nebylo nic divného, kdyby se do toho brutálním způsobem nepustil Thomas, který Vlada fyzicky napadl! Thomas řval na běsnícího Vladka tak silně, že Vladkovy záchvaty jsou proti tomu tichý vánek.

Ale Thomas přestřlil. Soutěžící mají jakékoliv násilí přísně zakázané, a to že Vladka udeřil, se jaksi neshoduje s pravidly soutěže. Thomasovi teď hrozí trest. Buď ve vile a nebo rovnou vyhazov ze soutěže! Jakou bude mít jeho chování dohru prozradí dnes večer během prvního zúčtování Tereza Pergnerová. A proč Thomas takhle reagoval? Vypadalo to, jako by bránil svého kamaráda Martina, ve skutečnosti ho ale trápí něco úplně jiného. A není v tom nic jiného než ženská.

Thomas sice v sobotu v Noční show Agátě Hanychová tvrdil, že stále miluje svoji přítelkyni Soňu, která na něj čeká venku, ale jeho chování vypovídá o něčem jiném! Oči má už dávno jen pro prsatou Zdeňku, se kterou tráví veškeré chvíle ve vile, každou noc jí žmoulá prsíčky, masíruje jí záda a vypadá to, že se do ní zakoukal. Ale Zdeňka mu nasadila pěkné parohy. Sice s ním neustále flirtuje, ale víc mu zatím nedovolila. Zatímco s lesbičkami

Pavlínou a Mirkou se líbala jako o život. A to Thomasovo ego absolutně nezvládlo. Nahromaděné emoce si pak vylil na Vladka. Teď si možná sbalí kufr a potáhne zpátky za Soňičkou. Jestli na něj teda ještě nějaká čeká!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí