Jessica Alba vsadila na pánský look a děsně jí to seklo!

 Celebrity 
04. září 2013 16:39 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Jessica Alba  / inStory.cz
Dvaatřicetiletá Jessica už od 5 let snila, že se jednou stane herečkou. Povedlo se a možná i díky své něžné a krásné tváři se stala velkou hvězou Hollywoodu! Hvězda filmu Sin City má s manželem Cashem Warrenem dvě dcery, Honor a Haven. I po dvou dětech má herečka figuru, o které si může nechat zdát i většina bezdětných dvacetiletých slečen. Ale nebylo to rozhodně zadarmo! Nehledejte za tím ani cvičení a diety, ale korzet! A to dvojitý! Herečka totiž údajně nosila po porodu druhé dcery Haven tři měsíce 24 hodin denně dvojitý korzet! No klobouk dolů, to by vydržel asi jen málokdo. Ale pro krásu se přeci musí trpět.

Každopádně Jessica i se svou skvělou postavou na úterní afterparty otevření butiku Hermes v Beverly Hills nevsadila na výstřihy nebo krátké sukně, ale zvolila pánský look. Kombinace ženských a mužských oděvních prvků vytváří zvláštní image rafinovanosti. Pánským oblečením maskujete křehkost a do popředí řadíte racionalitu a ví to i Jessica Alba.

Oblékla si černé kalhoty, ustřižené bíle tričko, pánské sáčko a outfit podtrhla luxusními zlatými doplňky a krásnými lodičkami. Neskutečně jí to seklo a vypadala opět perfektně a sexy!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu