A je to venku! Lidská Barbie je mimozemšťan! Aha...

 Celebrity 
03. září 2013 14:04 / Jitka Jahodová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Z Ukrajiny? Z Venuše nebo z Marsu? Foto: Twitter
Dokument o skutečném životu obživlé Barbie, představuje soukromý a duchovní život Valerie Lukyanové. Pro ty, kdo ještě neví o koho jde, je to ukrajinská modelka, která se pomocí plastické chirurgie a hromady make-upu, proměnila v živou panenku Barbie. Více o ní se dozvíte ve 2Oti minutovém dokumentu s názvem "Space Barbie". Tvrdí, že kontroverzní internetová senzace je ve skutečnosti mimozemšťan!

Lidé na světě prý neví, že Valeria vůbec není skutečná dívka, ale guru cestující v čase na duchovní cestě, jehož cílem je zachránit svět ze spárů povrchnosti a negativní energie. Krátký dokument o skutečném životu Barbie byl vytvořen Willem Fairmanem, který viděl putující fotografie Lukyanové, a na rozdíl od většiny ostatních jí napsal, že v tom je něco víc než jen 22 let stará bytost s tenkým pasem, anime očima a plastovou tváří.

Fairman řekl, že ji viděl jako každý jiný, když se objevila na internetu s těmi matoucími a bizarními videi a pomyslel si, že za tím vším musí být něco víc, protože v ní viděl ty částečky ezoterické bytosti. Fairman zjistil, že Barbie je vlastně takový nový operní skladatel, který pořádá semináře na téma spirituality.

Lukyanová je lektor na téma mimotělní cestování a v dokumentu vysvětluje, že svým zjevem chce upozornit na svoji osvícenou víru. Kdyby prý vypadala jako jeptiška, nikdo by ji neposlouchal. Valeria zároveň věří, že je z jiné planety, nejspíš z Venuše, ale neví to jistě. My si myslíme, že možná i spadla z Marsu. Jediné co ví jistě, že není člověk jako my ostatní.

Fairman se Barbie zastává, že to není žádný podvod, protože ona v to skutečně věří na 100%! Na seminářích se nesnaží zbohatnout a ani jinak do svého života netahá peníze. Ovšem Daily Mail uvedl, že za duchovní seminář si bere 75 dolarů na osobu.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hazard nesnáším. Někdy ale neodolám a sázím, přiznává Andrea Kalivodová

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

Největší ponorkou druhé světové války bylo japonské monstrum, které mohlo na palubě přepravovat dokonce...