Proměna herečky Špráchalové: zhubla a je na kluka.

 Celebrity 
03. září 2013 23:20 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Kamila Špráchalová září v seriálu Cesty domů. Foto: Hair studio Honza Kořínek
Kamila Špráchalová byla vždycky tak trochu oplácaná. To je ale už minulost! Herečka shodila už skoro deset kilo a je to na ní pořádně vidět. Svoji novou postavu si užívá a experimentuje nejen s oblečením, ale i s účesy.

Naposledy všechny překvapila, když se na focení pro salon kadeřníka Honzy Kořínka objevila v krátkém sestřihu! „Krátké vlasy jsou šik, líbí se mi, ale zatím si chci užívat těch dlouhých, proto jsme to na focení, na které mne oslovil Honza Kořínek, jen pospínali,“ prozradila herečka. Krátkému sestřihu by se ale nebránila. Do budoucna o něm bude i uvažovat.

„Myslím si, že časem a postupně i s věkem ke krátkým vlasům dospěju. Mile mne překvapilo, jak mně všichni tento účes chválili. Já osobně jsem moc spokojená s barvou a probarvením, které mám teď na hlavě. Nikdy jsem moc nepodléhala módním trendům, ale tohle úžasné ombré si fakt užívám,“ říká o své hřívě Kamila Špráchalová. Herečka si léto užila po boku svých tří chlapů. Strávili ho především v Česku, ale ještě před létem společně vyrazili na dovolenou do Paříže.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Petra Černocká promluvila o plastikách a přiznala, čím by se živila, kdyby nemohla zpívat

Styl

Pozor na falešné seznamky. Vydělávat na konverzaci s neexistujícími lidmi není přímo nezákonné

Dům a zahrada

Přilákejte včely na zahrádku. Modré květiny jsou pro ně výjimečné

Zavřít reklamu