Proměna herečky Špráchalové: zhubla a je na kluka.

 Celebrity 
03. září 2013 23:20 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Kamila Špráchalová září v seriálu Cesty domů. Foto: Hair studio Honza Kořínek
Kamila Špráchalová byla vždycky tak trochu oplácaná. To je ale už minulost! Herečka shodila už skoro deset kilo a je to na ní pořádně vidět. Svoji novou postavu si užívá a experimentuje nejen s oblečením, ale i s účesy.

Naposledy všechny překvapila, když se na focení pro salon kadeřníka Honzy Kořínka objevila v krátkém sestřihu! „Krátké vlasy jsou šik, líbí se mi, ale zatím si chci užívat těch dlouhých, proto jsme to na focení, na které mne oslovil Honza Kořínek, jen pospínali,“ prozradila herečka. Krátkému sestřihu by se ale nebránila. Do budoucna o něm bude i uvažovat.

„Myslím si, že časem a postupně i s věkem ke krátkým vlasům dospěju. Mile mne překvapilo, jak mně všichni tento účes chválili. Já osobně jsem moc spokojená s barvou a probarvením, které mám teď na hlavě. Nikdy jsem moc nepodléhala módním trendům, ale tohle úžasné ombré si fakt užívám,“ říká o své hřívě Kamila Špráchalová. Herečka si léto užila po boku svých tří chlapů. Strávili ho především v Česku, ale ještě před létem společně vyrazili na dovolenou do Paříže.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Tech

Tenhle malý jaderný reaktor může změnit energetiku. Vyrobí energii pro třistatisícové město