Super žena, která nafotila super akty, pořádá super koncert!

 Celebrity 
04. září 2013 20:55 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Šansoniérka v trávě Foto: Facebook
Šansoniérka a představitelka Marlene Dietrich ve hře Edith a Marlene, kterou už patnáct let uvádí pražské Divadlo pod Palmovkou, rozvířila před časem vody svými akty. Nafotila je totiž na prahu padesátky, kterou v polovině září oslaví šansonovým superkoncertem !

Zpěvačka Renata Drössler se s blížící padesátkou rozhodla změnit svůj život od základu, a jako bonus si k narozeninám nadělila fotografické akty. "Byl to můj sen už dlouho, ale nikdy jsem neměla k nafocení aktů dost odvahy. Přesvědčila mne až fotografka Lenka Hatašová. Výsledek se ale povedl natolik, že jsem snímky použila i coby obrazový doprovod k mému výběrovému dvojalbu s názvem Znovuzrozená. To je totiž skutečný význam jména Renata", vysvětluje aktérka fotografií, které po pražské výstavě poputují v říjnu na další expozici do Těšínského divadla.

Své kulatiny oslaví zpěvačka 15. září šansonovým superkoncertem v pražském Semaforu, kde před téměř trřiceti lety začínala. " Mými hosty budou kolegové, které jsem na cestě šansonem postupně potkávala. Patří mezi ně Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Marcela Březinová, Marta Balejová, Radka Fiašová nebo třeba benjamínek Kamila Nývltová", zve své fanoušky Renata Drössler.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová potvrdila vztah s Mirkem Dopitou. Následně také přiznala, že se Soukupem nebyla šťastná

Styl

Heřmánek je snadno dostupný přírodní pomocník. Zklidní úzkosti a dokáže zlepšit trávení i pleť

Tech

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím