Amanda Bynes tweetuje z psychiatrické léčebny a pro děti do 18ti let to vhodné není!

 Celebrity 
03. září 2013 10:04 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Amanda je vážně duševně chorá!  Foto: Twitter
Bývalá hvězdička Disney Channel, z jehož dílny vzešly i celebrity jako Britney Spears, Lindsay Lohan nebo Miley Cyrus, se zotavuje opravdu zvláštním způsobem.

Amanda (27) byla hospitalizována původně na 72 hodin, poté na dva týdny... Doktoři nakonec prohlásili, že hvězda je závažně duševně nemocná a v léčebně možná stráví i celý rok! K takovému rozhodnutí už je potřeba opravdu závažného problému. Hospitalizace hvězdy započala zapálením příjezdové cesty sousedovi v jejím rodném městě Thousand Oaks a jejími schizofrenními sklony. Její chování bylo opravdu divné a každý měl strach.

Podivnosti pokračují na Twitteru, kam Amanda zvěřejňuje znepokojující fotografie a statusy jako „Miluji Drakea”, který vypustila do světa v sobotu po několika týdnech léčení nebo „Drake je nádherný”. Tweety o Drakeovi jsou její oblíbenou činností, už v březnu na zeď napsala sexuální a sprostý status, aby Drake odrovnal její vagínu! Řeč je o kanadském rapperovi Drakeu Grahamovi. Ten si je jejích statusů vědom, ale nikdy na ně nereagoval. Pouze jednou se zmínil, že je to opravdu trochu divné a znepokojující. Všechny tyto zprávy však putují z Amandina oficiálního účtu.

Její rodina a blízcí samozřejmě doufají, že Amanda se jim co nejdříve vrátí a její hospitalizace nebude muset trvat tak dlouho. Zároveň zdroje tvrdí, že herečka dobře spolupracuje a její stav se zlepšuje. V Americe je zřejmě pokrok, když od náruživého sexu teď Amanda pro změnu rappera miluje. Nutno podotknout, že Disney Channel si vychoval pěkná kvítka!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Dům a zahrada

Vyrobte si doma nemrznoucí směs do ostřikovačů. Trvá to jen pár minut a ušetříte spoustu peněz