Tajné zbraně krásné Alice Bendové? Jehly v krku! Ale nedělá to jen kvůli mladšímu příteli...

 Celebrity 
04. září 2013 08:42 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Prý to ani nebolelo... (ale tomu moc nevěříme...)  / inStory.cz
Herečka a maminka dvou dětí Alice Bendová (47) se nechala omladit. Tedy ne že by si přepsala v občance datum narození, jen jakožto věrná klientka kliniky YES VISAGE využila jednu z možnosti, které se zde k tomuto účelu nabízejí. Alice se rozhodla použít pro boj s časem metodu Plazmalifting.

Ta pomáhá regenerovat kožní buňky s využitím tělu vlastní látky krevní plazmy, která se oddělí z krve klienta přímo před jeho zraky. „Proto jsem zvolila tuhle metodu, protože je to z mojí vlastní krve, není to žádná chemie. Navíc plazma nastartuje moje buňky tak, že samy začnou pracovat v režimu mladého těla. Pro zákrok jsem se rozhodla jak kvůli sobě, protože si myslím, že je dobře, když se ženská udržuje, tak samozřejmě i kvůli svému příteli...“ usmívá se Alice a vzápětí vysvětluje: „Není to ale kvůli tomu, že je mladší, udržovala bych se stejně i kdybych měla staršího partnera.“

Pravdou je, že Alice se už teď zajímá také o metody, které si vyhlédla do budoucna. "Například novinka YES lifting mi připadá jako úplný zázrak. Žádný skalpel, žádné jizvy, jen pár vpichů a pomocí speciálních nití vám pozvednou povadlé části obličeje," žasne Alice a lékařka MUDr. Monika Kavková k tomu ještě dodává: "Ano, tato novinka umí upravit kontury obličeje. Lícní kosti, pokleslé tváře, pokleslou kůži nad horní zevní částí oka, vrásky nad kořenem nosu, vrásčité tváře, uvolněnou kůži brady a pod bradou, vpadlé obočí, svislé vrásky kolem úst a mnohé jiné estetické problémy, které vás s přibývajícími léty mohou začít trápit. YES lifting se aplikuje do podkožních tkání pomocí jehličky v podobě mikrotenké duté kanyly a dochází k jemného uchycení tkání v předem přesně naznačeném obrysu bez nutnosti invazivních zásahů do kůže."
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu