Nosila ty nejkrásnější šaty, pracovala s těmi nejlepšími ve svém oboru, válcovala titulní strany módních časopisů. Dnes už žije jiný sen.

 Celebrity 
17. března 2014 04:44 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Modeling nikdy nebyl její cíl, přesto se dostala až nahoru Foto: Schwarzkopf
Vyšplhala až nahoru. Slovenská topmodelka Kristína Chrasteková odstartovala svoji kariéru modelky na soutěži Elite Model Look 1995. Ačkoliv o této práci nikdy nesnila, dostala se jako jedna z mála na samý vrchol, procestovala celý svět a pravidelně se objevovala na titulních stránkách předních módních časopisů jako je Vogue nebo Elle. Chodila přehlídky Louis Vuitton, Miu Miu, Prada, Christian Dior...

O svých zkušenostech z modelingového pole by mohla vyprávět hodiny. Nejvíce jí však v mysli utkvěla tři jména. „Nejsympatičtější mi byli Karl Lagerfeld, Jean Paul Gaultier a bývalý návrhář značky Balenciaga, který je teď u Louis Vuitton. To jsou moji miláčkové. Jsou to úžasní lidé a takové velké děti. Svojí esencí a atmosférou, jakou umí kolem sebe utvořit, mi byli nejbližší,” zavzpomínala krásná Slovenka na doby, kdy se o ní přetahovaly módní domy po celém světě. „Měla jsem na sobě hromady šatů. Těžko říct, které byly ty nej. Mám pocit, že všechny byly nejdražší a momentálně nejkrásnější, protože to byly zrovna ty nejnovější. Pracovala jsem s tolika talentovanými návrháři.”

Dnes je z ní všestranná umělkyně, ale na přehlídková mola nezanevřela. „Naposledy jsem byla v Kodani na přehlídce, ale nejbližší týdny a měsíce se soustřeďuji hlavně na své vlastní projekty, těmi jsou dvě výstavy. V Bratislavě to budou objekty a v Izraeli filmy,” přiblížila Chrasteková vipstory.cz, čemu dnes dává přednost.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co s hromadou polen. Zapomeňte na sekeru, vezměte si na pomoc štípačku na dřevo

Styl

V době koronaviru si musíme pedikúru dělat sami. Využijte triky profíků

Bydlení

Jak zútulnit i hodně malý balkon pro příjemné posezení

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu