Nenapravitelný rebel Pepa Vojtek se rozhlíží po kolegyních. Sklidí Jovanka to, co sama zasela?

 Celebrity 
15. března 2014 06:38 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nenapravitelný rebel Pepa Vojtek Foto: Facebook
Příběh frontmana skupiny Kabát Pepy Vojtka je dostatečně známý. Svoje ženy opouští vždy kvůli nějaké nové múze. Sabinu Laurinovou s dcerou Valentýnkou opustil kvůli Libušce Vojtkové. Ta se zase v manželství nestačila ani rozkoukat a už ji vyměnil za její kolegyni z divadla tanečnici Jovanku. A jak už to tak bývá, holky byly kamarádky a Jovance pranic nevadilo, že Pepa kvůli ní opouští i čtyřměsíčního syna Matyáše.

A protože lidé jsou nepoučitelný živočišný druh, může se hravě stát, že další kráska odloudí Pepu stejně lehce, jako se to podařilo tanečnici. Ta si sice hudebníka pojistila dítětem, ale v případě Vojtka to vůbec nic neznamená. A navíc se Jovanka v poslední době změnila k nepoznání a ze sexuální dračice je tuctová mamina, které si na ulici těžko povšimnete. Pryč je perfektní figura, odvážný účes i líčení, které Vojtkovi před časem učarovalo.

A zanedbaná péče o svůj zevnějšek se jí nemusí vůbec vyplatit. Jak je známo, Pepa se dobře cítí ve společnosti perfektně upravených dívek a jak se již mnoho žen mohlo přesvědčit, ani společný potomek nezaručuje, že nepláchne za jinou.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí