Aneta Krejčíková šla opět donaha: V minisérii Volha udržuje vztah se svým šéfem. Před natáčením scén si dávala panáka

 Celebrity 
20. dubna 2023 07:07 / Pavla Krejčí
  0
📷
1 fotografie v galerii
Aneta Krejčíková opět ukázala vnady NextFoto
O herečce Anetě Krejčíkové je známo, že nemá problém se před kamerami vysvléct. Sama však nyní prozradila, že si musí před natáčením dát panáka, aby scény vůbec zvládla! V nové minisérii Volha totiž ukázala všechny své přednosti.

Aneta Krejčíková je sice dvojnásobnou maminkou, pyšní se však skvělou figurou. V posledním roce na sobě pořádně zamakala a nyní předvádí štíhlé tělo. Není divu, jako herečka je stále na očích a je tak často centrem pozornosti všímavých kritiků. O to víc, když je známá jako dobře obdařená žena, která se nerozpakuje napěchovaný dekolt předvést světu.

V nejnovější minisérii, kde hraje sekretářku Květa, která udržuje poměr se svým šéfem, nenechá žádný prostor pro fantazii. Přímo na kameru se ukázala v celé své kráse. Přestože jí nahota není cizí, tak suverénně si při natáčení nepřipadá.

„Jak s kým, ale většinou jo. Například před nahýma scénama si musím dát panáka! Přitom jsem zapsaná jako ta herečka, které nevadí se svléknout. Jsem exhibicionista, ale není to vždy úplně jednoduché,“ prozradila Blesku, který zveřejnil její nahé snímky z vybraných scén. 

Její postava však není tak jednoznačná, jak se na první pohled zdá. „Když jsem to četla poprvé, smála jsem se, jaký typ role mi zase svěřili. Ale nakonec to nebyl herecký šuplíček, pár připomínek od rejži přišlo. Třeba – buď sympatičtější! Je to nejvěrnější milenka hlavního hrdiny, řidiče Pekyho, ale je to vlastně schopná žena činu. To vysvětluje i celý její oblouk, který se ale dozvíme až na konci minisérie.“

Nahota podle ní k herectví patří. Neexistuje snad role, ke které by měla vyloženě odpor, a proto by ji odmítla. Herectví prý miluje, a pokud by se nejednalo o nabídku do pornografické filmu, šla by po hlavě do všeho. 

Krejčíková se sem tam nerozpakuje částečně odhalit na sociálních sítích, za což od maminek schytává kritiku. Byť je herečkou a jistá kontroverze k ní patří, některé ženy jí vytýkají, že jako matka dvou dětí by měla mít nějaké hranice. Ona si však z kritiky a nevyžádaných komentářů nic nedělá a jedná, jak uzná za vhodné. 

Stejně tak činí s reakcemi na svou roli v minisérie Volha, která nás vrací v čase zpět do 70. let. Hlavní roli Standy Pekárka, o němž série pojednává, si zahrál Kryštof Hádek, který se stane spolupracovníkem StB s krycím jménem Volha. Dále se v něm objevují známé tváře jako Stanislav Majer, Anna Geislerová, Jiří Lábus, Jiří Dvořák, Vanda Hybnerová nebo Bohumil Klepl.

„Volhu lze vnímat jako svéráznou historii Československé televize. Jde o fiktivní příběh podle ‚zaručeně‘ skutečných událostí, který je současně i portrétem hlavního hrdiny, omezeného egocentrika, jenž vyniká ve vymýšlení drobných podvodů a triků, “ uvádí podle webu Cysnews.cz kreativní producent Josef Viewegh.

Další zdroje: Blesk, CysNews

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum