Legendární český hudebník a zpěvák oznámil konec kariéry, fanoušci jsou v šoku

 Celebrity 
01. dubna 2021 14:21 / René Černý
  0   0
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
Vladimír Mišík oznámil konec své hudební a pěvecké kariéry Se souhlasem Vl. Mišíka
Legendární český hudebník, zakládající člen skupin The Matadors, Blue Effect a zakladatel rockové skupiny Etc, šokoval fanoušky! Vladimír Mišík oznámil konec své kariéry. Důvody jsou zdravotní. Všichni si tajně přejí, aby byla situace jen přechodná.

"Již delší dobu posmutněle přemýšlím o chvíli, kdy se budu muset pod tlakem svých zdravotních problémů rozhodnout, jak dál. Taková chvíle nastala paradoxně v těchto dnech, kdy se stejně koncertovat nesmí. Omlouvám se, i přes zvyšující se dávky léků jsem dlouhodobě zkoušel pokračovat v koncertování, ale už opravdu nemohu. Neradostně přiznávám, že jsem donucen ukončit koncertní činnost," vzkázal Vladimír Mišík svým fanouškům s tím, že se mu přidala i další zdravotní indispozice.

"Poslední průšvih je bolestivé onemocnění levé ruky artrózou, a tak s povzdechem ukládám svého akustického Gibsona do futrálu...," dodal Mišík.

Ten už před několika týdny avizoval, že to s jeho zdravím nevypadá dobře, a proto stojí před zásadním rozhodnutím. Někteří to brali jako možnou depresi ze současného covidového stavu. Jenomže umělec má letité problémy s dýcháním, a protože se situace komplikuje, rozhodl se, že kariéru ukončí.

Jeho syn Adam Mišík před pár dny skončil také v nemocnici. Šlo nejspíš o dočasnou orbnu lícního nervu, protože mu ztuhla tvář. Sám řekl, že bude v pořádku, jen podstupuje nějaké testy a pak se bude léčit doma.

Současná doba nepřeje ani fyzické stránce, ani psychice. Snad alespoň Adam Mišík bude brzy v pořádku a až to restrikce dovolí, uvidíme ho na jevištích.

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu