Magnusek začal točit další Bastardy. Kromě hvězdy Mostu a Ordinace si v nich má zahrát i slavná hollywoodská hvězda

 Celebrity 
12. března 2021 15:06 / René Černý
  0
📷
9 fotografií v galerii
Tomáš Magnusek se Zdeňkem Godlou začali natáčet film Bastardi 4 - Reparát Jan Sobota
Režisér Tomáš Magnusek, který během posledního roku zhubl přes 80 kilogramů, se zase pustil do práce. V rodných východních Čechách začal s natáčením pokračování trilogie s názvem Bastardi. Čtvrtým dílem chce podle svých slov udělat pomyslný Reparát, jak zní i podtitul snímku. V hlavních rolích se objeví staré známé, ale i nové tváře. A objevit by se měl i hrdina akčních hollywoodských trháků.

Film Bastardi 4 - Reparát by měl být podle režiséra méně brutální, více s nadhledem, nadsázkou, ironií a humorem. Samotný děj začíná ve chvíli, kdy je učitel Majer po deseti letech propuštěn z vězení za vraždu tří svých studentů, kteří brutálně šikanovali jeho a hlavně celé okolí.

V hlavních rolích se objeví opět sám Tomáš Magnusek, který je také režisérem filmu, a hvězda filmů a seriálů, romský herec Zdeněk Godla. Vedle nich se vrátí i „staré známé“ tváře, jako jsou Jiří Krampol, Jan Přeučil, Jaroslava Obermaierová, Eva Čížkovská nebo Igor Bareš. Objeví se však i nové. Například Natálie Grossová nebo Karlos Vémola. Přibudou i další postavy, které představíme později.

„Počítá se také s účastí jedné světové filmové hvězdy. Původně jsme nechtěli nyní zveřejňovat jméno, ale když už to uniklo, mohu potvrdit, že vedeme jednání s managementem Jean Claude Van Damma. Chtěli jsme tuto zprávu vypustit až tehdy, kdy bude definitivně jasné, že skutečně přijede a budeme znát termín. Vedou se ale jednání i s dalšími dvěma hvězdami podobného typu. Nicméně doufáme, že i přes současnou situaci se podaří ho sem dostat," řekl inStory.cz režisér a scénárista Tomáš Magnusek, ztvárňující učitele Majera, který se po deseti letech dostává z kriminálu.

Jeho nejbližšího kamaráda si zahraje právě hvězda filmu Most nebo seriálu Ordinace v růžové zahradě Zdeněk Godla.

„Moc jsem se na natáčení těšil a jsem rád, že mě Tomáš oslovil. Už jsme si spolupráci spolu vyzkoušeli na jiném jeho projektu Škola mého života a zjistili jsme, že na sebe slyšíme. Dokonce si říkáme "brácho". Jsme podobné nátury, máme podobný humor a energii. Umíme si ze sebe vzájemně udělat legraci. Myslím si, že se diváci mají na co těšit,“ podotkl Zdeněk Godla, který u Magnuska zabodoval proto, že je v hereckém projevu opravdový, uvěřitelný, bezprostřední, ale také spolehlivý, pracovitý a bezproblémový.

Pro mnohé bude děj i některé okamžiky a rozuzlení v pokračování Bastardů velmi překvapující a možná až šokující. „Některé postavy se budou chovat tak, jak by divák zrovna od nich nečekal. Ale prozrazovat víc nebudeme. To ostatně pak uvidí v kinech,“ podotkl Magnusek.

Součástí natáčení je nyní i dodržování vládních nařízení a hygienických opatření. Štáb i herci jsou vybaveni rouškami a respirátory a herci je sundávají jen v případě, že točí své obrazy, nebo se občerstvují. Na place se také pravidelně provádí testování a měří se tělesná teplota.

Některé části filmu se navíc budou dotáčet až v momentě, kdy to situace umožní a restrikce se uvolní. Natáčet se bude na Náchodsku, Mostecku, jižní Moravě i v Praze.

Do kin by film Bastardi 4 měl přijít na přelomu tohoto a příštího roku. Záležet bude hlavně na momentální pandemické situaci v zemi.

Před časem byl Tomáš Magnusek i v pořadu Face To Face, kde promluvil nejenom o svém razantním zhubnutí, ale i o svých plánech.

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Celý svět zasáhla zpráva o rakovině princezny Kate. Její mladší bratr James zveřejnil dojemný vzkaz a...

Styl

Díky mimořádně vysokému množství hořčíku dokáží koupele v epsomské soli ulevit od depresí, bolesti a...

Dům a zahrada

Efektivní úklid v domácnosti se psem: Jak na chlupy, skvrny od bláta, moči či krve