Zemřel Petr Hapka! Zabila ho anestezie? Máme výpověď jeho ošetřovatelky!

 Celebrity 
26. listopadu 2014 11:45 / Jitka Jahodová
  0   0
Budiž mu země lehká... Profimedia
Včera v nočních hodinách oblétla Česko zpráva o tom, že geniální skladatel a muzikant Petr Hapka (✝70) zemřel. Stalo se tak u něj doma na Okoři. Budiž mu země lehká, tak jak zpívá v jedné ze svých nejproslulejších písní.

Na světě nám nepochybně bude chybět, ale pro něj byla smrt spíše vysvobozením. O pana Hapku se v posledních měsících staraly 24 hodin denně pečovatelky i rodinné kamarádky. Například paní Stryková, která měla službu většinou v noci. A včera těsně před ”noční” zjistila, že Mistr zemřel. „Musím říct, že jsem se ze strany rodiny setkala s úžasnou spoluprací. Opravdu smekám klobouk dolů za trpělivost a jednání,” řekla vipstory.cz Hapkova pečovatelka.

Když se Petr Hapka loni probudil po operaci kyčle, už nikdy pro něj nebylo nic jako dřív. Je příhodné se domnívat, že mu uškodila narkóza v pokročilém věku. Pomalu přestával vnímat a ztrácel se před očima. Místy se u něj objevovala agrese a dezorientovanost. „Začalo to po operaci, občas to bývá, že u starších lidí udělá narkóza neplechu. Byl lehce nevyrovnaný, ale nešlo o extrémy. Posledního půl roku už to bylo zase lepší. U každého je ten vývoj jiný,” seznámila nás paní Stryková se svým názorem.

Petr měl kolem sebe do poslední chvíle lidi, kteří dělali vše pro to, aby mu ulehčili trápení a my věříme, že teď je tam někde nahoře a usmívá se na nás...
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co všechno byste měli doma vyčistit, když se zbavíte chřipky

Styl

Kiwi je podceňované ovoce. Má výborný na naše zdraví a prospívá těhotným ženám

Bydlení

Obyčejný alobal dokáže s oblečením v sušičce divy

1. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

2. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

3. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

4. Tomu se říká retro v televizi. Hlasatelky se vracejí na obrazovku

5. K hrobu Karla Gotta denně míří až stovky lidí

Zavřít reklamu