Anna Julie Slováčková po léčbě rakoviny. Mám špeky a celulitidu, ale tohle tělo mi zachránilo život

 Celebrity 
06. ledna 2021 13:45 / René Černý
  1   0
📷
Dalších 10 fotografií v galerii
Anička Slováčková se fanouškům svěřuje i s nepříjemnými věcmi Archiv A. J. Slováčkové
Velký důvod k úsměvu má zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková. Do světa poslala jednu zásadní a pozitivní zprávu. Je zdravá! Má to oficiálně potvrzené od lékařů. I když to koncem roku věděla, přeci jen si nechávala jistou rezervu. K tomu fanouškům poslala i dojemný vzkaz, který přiložila k fotografii svého těla před zrcadlem.

„Tentokrát nebudu psát další slohy o tom, jak byl tenhle rok pro spoustu z nás těžký, plný uvědomění a přehodnocení priorit atd. Mám pocit, že to už jsem tu řekla stokrát, četla stokrát a nemusím to psát k přání i na další rok," svěřila se Anička Slováčková s tím, co bylo velkým přáním a co se jí splnilo - být zdravá!  

Už loni, kdy byla hostem talk show Face To Face, prozradila, že se cítí být zdravá a věří, že to tak bude i po vyšetření a testech na konci roku. Naštěstí se tak stalo a mladá zpěvačka a herečka "bubáka" v podobě zákeřné rakoviny prsu porazila. Celý rohovor si můžete pustit ve videu.

 

„Můžu vám teď s čistým srdcem říct jednu věc – jsem zdravá. Metastáze jsou od operace pryč, krev je v pořádku, sono neukázalo žádné nové nálezy,“ potěšila Anička své příznivce.

„Čekají mě teď každé tři měsíce kontroly. Celé to vstřebávám a upřímně pro mě bylo celkem těžké roztroubit to do světa, protože vím, jak těžké by pro mě bylo, kdyby za tři měsíce bylo všechno zase jinak a čekalo by mě nedej bože všechno od začátku... Ten strašák už tu bude asi vždycky, ale přijímám ho a určitě se spolu naučíme brzy pracovat," doplnila a popřála všem, aby stejně jako ona našli sílu bojovat v těžkých situacích a na konci každého dne měli důvod k úsměvu. Kromě jiného se Anička naučila mít ráda sebe a své tělo, ať vypadá jakkoli. Jak sama říká, v posledním roce jí zachránilo život.

"Tohle jsem já. Tohle je tělo, které je o několik kilo těžší než před celou nemocí. Tohle je tělo, které má celulitidu, špeky na břiše a tři brady. Já vím, že nevypadá dokonale. Nejsem modelka z katalogu, ale tohle tělo mi zachránilo život," uvedla k černobílým fotkám v prádle.

"A já se stydím za to, kolikrát stojím doma před zrcadlem, brečím a je mi ze sebe špatně, protože nejsem ta drobná, hubená holka, jakou jsem si jako malá vysnila být," svěřila se Anička s pocity, které při pohledu do zrcadla zažívá nejedna žena.

Teď už se těší, až začně opět aktivně sportovat a radovat se z každého pohybu, který zvládne a jemuž se v průběhu léčby nemohla věnovat. "Chci ho (tělo) zaplavit láskou v podobě zdravého jídla. A hlavně o svém těle smýšlet pozitivně," dodala Slováčková, jež je pro své fanoušky velkou inspirací. Celou dojemnou zpověď naleznete v naší fotogalerii pod článkem.

Tisíce fanoušků přejí Slováčkové hlavně zdraví a štěstí a obdivují ji nejenom za její statečnost, ale i otevřenost a upřímnost. Za to, že šla s kůží na trh, čímž ale jistě pomohla desítkám podobně nemocných dívek a žen, které se třeba bojí o svém problému mluvit nebo neví, jak se k němu postavit. 

Sama Anička se teď věnuje natáčení Ordinace i svým hudebním projektům. Se svou kapelou Aura chystá další písničky a novou desku. 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Citronová kůra by neměla skončit v koši, pomůže vám s několika problémy v domácnosti

Styl

Depersonalizace je vážný psychický problém, který může znenadání potkat každého

Bydlení

Pokud máte možnost, pořiďte si domů infrasaunu. Její léčebné účinky mají opravdu velký vliv na naše...

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela