ONI jsou z Marsu a MY z Venuše. Pohleďte na Marťanské desatero podle Majky z Gurunu a zachovejte klid...

 Life & Style 
23. července 2013 10:13 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Často se zdá, že muži a ženy jsou bytosti pocházející z jiných planet…  / inStory.cz
Říkáváme, že ONI jsou z Marsu a MY z Venuše. Ačkoli někdy si myslím, že musejí být snad až odněkud z Neptunu, případně z úplně jiné galaxie... a ve chvílích, kdy se názory obou pohlaví rapidně, ale skutečně RAPIDNĚ rozcházejí, tak místo aby ONI zkoumali možnost kompromisu či přehodnocení vlastního pohledu na spornou věc, připadáme JIM bez jakýchkoli pochyb jako Majky z Gurunu.

Pohleďte na desatero “mužných” mužských názorů... a zachovejte klid...

1. SVATÁ PROSTOTO!
“Když se vyspím se svou bývalou, není to nevěra.”
Tak přesně tohle si Marťané skutečně myslí. Možná o tom vůbec nevíte, protože vás ani nenapadlo, že by bylo možné zastávat tento názor. Ale pozor – pro vás a vaše bývalé tato výjimka samozřejmě neplatí.

2. MUŽNOST NADE VŠE
“Krémy na obličej používají jen ženský a teplouši.”
Zde se jedná o scestný názor, který je více méně roztomilý. Marťan si vykřikováním této věty utužuje svou mužnost. A tím hydratačním krémem proti vráskám s přídavkem aloe vera se pak mázne potají, aby ho nikdo neviděl.

3. DEZORIENTAČNÍ SMYSL
“Když se zeptám na cestu, budu vypadat jako blbec.”
To znáte, ne? Raději budou hodiny bloudit a nakonec řeknou, že záměrně změnili plán cesty, než by se, podle nich absolutně potupně, zeptali kolemjdoucích, kudy se kam jede. Muži přece nebloudí. To dělají jenom holky...

4. DVOJÍ METR
“Chlapi zahýbat můžou, u ženských je to něco jinýho.”
Jistě, je to tak už několik tisíc let. Ale to nic nemění na tom, že je to nějaký divný, ne???

5. TĚŽKÝ OMYL
“Ženy neumí řídit, muži to umějí lépe, ale opravdu dobře jezdím jenom já.”
Statistiky týkající se dopravních nehod jednoznačně potvrzují, že většinu z nich zaviní muži. Jelikož ony statistiky jistě nesestavují samé ženy, není k tomu co dodat. Sorry, kluci.

6. MAMINKA
“Co je špatného na tom, že moje maminka vaří (pere, stele, uklízí...) nejlíp?”
No to je těžké. Pokud jste Marťanova matka, není na tom špatného nic. Pokud jste jeho manželka, je toto stanovisko prostě nepřijatelné.

7. PŘEŽITEK
“Všechny se chcete vdávat.”
No tak všechny tedy ne. Ale je potřeba uznat, že většina asi ano. Jenomže JEDNOU... NĚKDY...! A hlavně AŽ PŘIJDE TEN PRAVÝ! Rozhodně si nechceme vzít každého a hned. Ale to jim asi nevymluvíte.

8. NERODÍ, TAK BLBNOU
“Moje kariéra je důležitější.”
Zatímco kariéra Marťanovy ženy může počkat, případně zcela upadnout v zapomnění. A to všechno asi proto, že my můžeme rodit děti, kdežto oni mohou svou užitečnost lidstvu prokazovat pouze mnohem méně úchvatnými způsoby.

9. DĚLBA PRÁCE
“Úklid je ženská práce.”
A proto se chovají jako prasata? Jak by se jim asi líbilo, kdybychom nechávaly válet po bytě svoje použité věci? Jak rádi by asi sbírali ze země naše použité prádlo nebo oplachovali z vany všechno, co zbylo po depilaci?

10. PRVNÍ!!!
“Kdo nesoutěží, je srab.”
Myslím, že na tom jejich Marsu jsou veškeré komunikace rozděleny startovními a cílovými páskami, na chodnících jsou startovací bloky a před každým vchodem do budovy zaclánějí stupně vítězů. A diplomy a madaile se rozdávají úplně za všechno... a možná, že slabší jedince, kteří jsou pořád poslední, převážejí potají na jiné planety...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí