Sukničkáři z plakátů: Neodolatelní muži, kteří neradi odolávají

 Celebrity 
19. července 2013 18:21 / Vítek Koldinský
  0
📷
1 fotografie v galerii
Holky, tyhle fešáky byste doma mít fakt nechtěly...  / inStory.cz
Otáčejí se nejen za každou sukní, ale hlavně za každou nohou, ňadrem či pozadím. Nejaktivnějším slavným sukničkářem je podle dostupných informací herec Charlie Sheen, který se chlubí, že jeho náručí prošlo zhruba pět tisíc žen. Vezmeme-li v úvahu, že na světě je víc žen, než mužů, pak je vlastně Charlie v podstatě takový hodný chlap, který se stará, aby se na všechny dostalo. A zdaleka není ve své branži sám…

Popularita je totiž tím nejlepším prostředkem, jak se stát atraktivním. Kdo se stane slavným, začne se zkrátka líbit. Je jisté, že známý hollywoodský svůdník Jack Nicholson by asi sotva obšťastnil přes dva tisíce žen, kdyby místo u filmu pracoval v supermarketu nebo v metru. Sukničkářům zkrátka nejlíp kvete pšenka právě v šoubyznysu.

HUGH GRANT
Vem si mě!
V důsledku své přelétavosti je sice Hugh občas trochu osamělý, což přiznává, ale nestěžuje si: „Miluji slávu a bohatství. Dává mi to možnost potkávat denně zástupy povrchních krasavic. Jsem chlap, a tak mi nikdo nemůže zazlívat, že se z jejich zájmu o mou osobu náležitě raduji.“ Vidina sexuálního zážitku přiměje Hugha k neuvěřitelně velkolepým lžím. Svým milenkám prý běžně tvrdí, že se s nimi ožení a že jeho největším přáním je, aby se dotyčná stala matkou jeho dětí. Zjevně dosud nepochopil, že při jeho popularitě a vizáži není nutné zacházet tak daleko.

GEORGE CLOONEY
Nadějné vyhlídky
Jeden z největších fešáků současnosti je dosud starý mládenec. Samozřejmě to má svůj důvod. Všechny Georgeovy vztahy totiž ztroskotávají na jeho neovladatelné touze po ženách. Hercovi známí se shodují, že George se zkrátka při pohledu na hezkou ženu neudrží a nestydatě po ní vyjede. A to jeho přítelkyním pochopitelně vadí. On sám se během své nedávné éry servírek vyjádřil, že ho přitahují hlavně obyčejné ženy, ale je zřejmé, že nepohrdne ani celebritou. Jeho přítelkyně se shodují, že je dokonalý milenec, ale špatný partner. George pak v jednom interwiew sebekriticky prohlásil: „Moje šance zůstat s někým delší dobu nejsou velké…“ Myslel tím sice, že má hodně práce, ale my víme svoje. Momentálně je ovšem kupodivu zadaný a vypadá to dost vážně!

ENRIQUE IGLESIAS
Co je to příliš? Ohnivý španěl s krásným hlasem i tělem se chlubí tím že za svůj život svedl něco málo přes čtyři tisíce dam. A dodává, že zatím… Na ženách prý tomuto proutníkovi imponuje charakter, smysl pro humor, sebevědomí a odvaha. S tenistkou Annou Kurnikovovou chodil pět let. Tři roky byli zasnoubení a nakonec se rozešli, jelikož Enrique se vyhýbal svatbě jako čert kříži a Anna už měla plné zuby jeho nerozhodnosti i záletů. Dost možná začíná mít ale ptáček zpěváček obdivovatelek po krk, jelikož v jednom rozhovoru řekl něco, co by mohlo některé dámy odradit: „Abych se s ženami cítil sebejistý, musel bych si dát, pokud by to šlo, prodloužit penis. Takhle ho totiž mám příliš, ale opravdu příliš malý.“

JUDE LAW
Kulečník se hodí
Tichá voda břehy mele. Tento nevinně a plaše vyhlížející muž nejenom, že kamkoli vstoupí, tam zanechá nějakou bývalou přítelkyni, ale také je velmi plodný. Se svou bývalou manželkou Sadie Frost má děti tři, kolegyně Samantha Burke mu letos povila čtvrté. V tu dobu už byla ovšem také Judovou ex. K perličce mezi jeho aférkami patří románek s vychovatelkou jeho dětí. S tou ovšem nepodvedl manželku, ale Siennu Miller, a to naneštěstí krátce poté, co se s ní zasnoubil. Tento zálet dosáhl takové publicity, že na internetové aukci se objevil kulečníkový stůl, na němž údajně Jude a vychovatelka souložili.

JON BON JOVI
Destruktivní image
Charismatický rocker Jon Bon Jovi se jednou nechal slyšet, že pro muže fungujícího ve světě hudebního byznysu je nevyhnutelné, aby podvádět svou manželku. Být sukničkářem je podle něj součástí práce hudebníka: „Rock má destruktivní image a je v něm spousta požitkářství. Užil jsem si, jen co je pravda, věřte mi. Nebyl jsem svatý, samozřejmě, že jsem měl pletky s jinými ženami. Vítejte do světa hudebního byznysu!“ Jonovi to všechno věříme a jeho ženě přejeme, aby dál ve velkém snídala tolerantní kaši.

ROBBIE WILLIAMS
Sám se divím
Pohledný zpěvák se prý snaží zaujmout úplně každou ženu, se kterou se setká a nejlépe zařízeným pokojem v jeho domě je ložnice. Naneštěstí je vzhledem ke svému čilému sexuálnímu životu poněkud nezodpovědný po zdravotní stránce. „Nemám žádnou pohlavní nemoc, sám se divím, že jsem čistej, měl jsem už tolik ženských,“ řekl jedné ze svých známostí. Aby se nepřipravil o možnost neomezeného okouzlování dalších dam, neoženil se ani když se rozhodl stát se otcem. Jeho dvojčata tedy neporodila žádná z jeho milenek, ale náhradní matka, která s klukama samozřejmě nebydlí.

JAMES BLUNT
Hledá často, hledá rád
Britský popový zpěvák se svou slabostí pro něžné pohlaví nijak natají. „Lidé mi často říkají, že bych se neměl tolik ukazovat v klubech s děvčaty. Nechápu proč. Já si to užívám a nikoho nepodvádím. Kdybych si odpíral, co mám rád, bylo by to mrhání…“ filozofuje James, který prý na popularitě nejvíc miluje právě to, že mu ženy samy skáčou do postele. Jen když má slabší den a drobnou depku, nechá se slyšet, že by rád konečně našel lásku svého života. Což nebyla ani Paris Hilton ani Petra Němcová. Takže hledání zběsile pokračuje.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí