Ani Iva Kubelková nemládne. Že to není vidět? Zjistili jsme, kde a jak si nechala odstranit vrásky.

 Celebrity 
15. července 2013 23:35 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Iva si nechala poradit  / inStory.cz
Modelka, moderátorka a maminka dvou dětí Iva Kubelková bude od září novou moderátorkou pořadu Topstar magazín. A to byl i jeden z důvodů, které ji přivedly na kliniku Yes Visage, kde si nechala vyplnit vrásku na čele. „Už jsem začala mít permanentní mračivku a když mi lidi na Facebooku začali psát, jestli se náhodou kvůli něčemu netrápím, vzala jsem to jako signál a rozhodla jsem se využít služeb kliniky, kterou mi doporučily kamarádky, a zašla k paní doktorce Monice Kavkové.“

A proč se místo pro botox, který se v takových situacích využívá častěji, rozhodla pro výplň kyselinou hyaluronovou? „Já jsem člověk, který je poměrně hodně přírodní, nejím maso a bráním se všem velkým nepřirozeným zásahům. Navíc je pro mě naprosto nepřijatelná ztráta mimiky.“ vysvětluje Iva.

Klinika YES VISAGE nabízí gelové výplně na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové, která má vysokou biokompatibilitu, vstřebává se velmi pomalu a zaručuje okamžitý výsledek. „Vrásku jsem si ale nenechala odstranit jen kvůli práci v televizi, ale i kvůli svému vlastnímu pocitu, abych se na sebe do zrcadla permanentně nemračila a také jako prevenci, aby se vráska více neprohlubovala,.“ dodává ještě Iva.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy