Rola Brzobohatá drasticky zhubla. Může za to přítelkyně jejího bratra Taťána Kuchařová?

 Celebrity 
09. července 2013 00:09 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Rola bráchovi jeho novou holku schvaluje.  / inStory.cz
Na to, že Táňa Kuchařová chodí s Ondřejem Brzobohatým, jsme si už zvykli. A to i přesto, že oni dva ještě stále trapně mlží. Když například přijeli na festival do Karlových Varů, často opakovali, že si vyrazili s celou partou, nikoli pouze sami dva.

No budiž, Táňo a Ondro, my se klidně budeme tvářit, že vám to žereme a že i do Říčan u Prahy, do domu Ondrovy maminky, jezdíte s celou partou, nicméně vliv Miss World na Ondrovu rodinu je patrný na první pohled. Ondrova sestra Rola, která v posledních letech trpěla až trochu příliš bujarými tvary, totiž úžasně zhubla. A co víc, na fotografii, kterou zveřejnila na svém facebookovém profilu, Rola pózuje jako profesionálka. Že by něco odkoukala od Táni?

Ani miss celé galaxie a přilehlých oblastí vám ovšem nepomůže zlepšit figuru, pokud nemáte silnou vůli. A tu Rola jasně ukázala. Hubne totiž už několik měsíců podle pokynů výživového poradce a režim dodržuje ukázkově. Když ale potkáváte na nedělních obědech u maminky nejkrásnější dívku světa, tak to se to potom hladoví...
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Dům a zahrada

Metody rybolovu – jak chytat ryby?