Vítězové a poražení: Jiří Bartoška razí sokolské ideály a Andrea Verešová si oblékla obnošené šaty

 Celebrity 
11. července 2013 18:50 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
V tuto chvíli myslela Andrea na úplně jiné šaty...  / inStory.cz
Ačkoli prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška má ve svém hereckém rejstříku roli jménem Havranpírko (film Osada Havranů), občas se předvede spíše jako člen tělovýchovného hnutí Sokol. Velice totiž dbá na to, aby se mu VIP hosté ve Varech neuchlastali a měli nejenom kulturní, ale i sportovní vyžití. A tak se zde během týdne plného premiér a večírků pořádá pravidelně i golfový a tenisový turnaj.

Film festival Tennis Cup letos už tradičně uspořádala společnost Euronova Group a kromě Světlany Nálepkové, Ondřeje Hejmy nebo Pavla Zedníčka se ho zúčastnil také někdejší vítěz Davisova poháru a dvou grandslamových turnajů Tomáš Šmíd, který na kurtu předvedl, že nic ze svého tenisového umění nezapomněl.

A aby se festivaloví flamendři nepřesportovali příliš, vyhlášení výsledků proběhlo na hogo fogo večírku v hotelu Richmond, jehož vrcholem byla přehlídka návrhářky Natali Ruden a vrcholem té se zase stala načančaná Andrea Verešová. Ta ovšem doslova zářila i na následné párty. Oblékla si totiž úchvatnou zlatou róbu, kterou ale na mole předváděla její kolegyně Veronika Chmelířová. Takže se zdá, že Andrea, která je pověstná tím, že do Varů každoročně vleče nejvíc kufrů s oblečením, si toho s sebou nakonec přivezla přece jen málo...

Víc už toho není

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Agáta Hanychová se tajně vdala: Holčičky moje, tak já už jsem zase paní, vzkázala hrdě světu a ukázala...

Styl

Velká chodidla nebo velký nos znamenají velký penis a další fakta a mýty, co o mužích panují

Tech

Sovětské monstrum: Zlověstně vypadající stroj byl určen pro bleskový transport vojáků k invazi do Evropy