Kateřina Kristelová má sice pro svého přítele nějaké to pochopení, ale kam až to může zajít???

 Celebrity 
22. července 2013 23:46 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Když už Katka nemůže Kamila poslouchat, vezme si přilbu  / inStory.cz
Moderátor Kamil Bartošek alias Kazma zbožňuje svou přítelkyni Kateřinu Kristelovou. Konec konců, pokud by tomu tak nebylo, těžko by si s ní vyjel na relaxační víkend do úžasného hotelu Residence Golf v Mariánských lázních. "Ano, dali jsme si relax a vybrali jsme skvěle. Je tady úplně neskutečná kuchyně..." rozplývá Katka.

Jenže právě kvůli výborné kuchyni je nutné věnovat se i pohybu. Takže když Kazma naskočil na skate a nabral směr pryč od hotelu, nebylo to proto, že by chtěl Katce frnknout, ale naopak z toho důvodu, aby se jí třeba kvůli pár špíčkům nepřestal líbit.

Ačkoli má tedy tento pár občas doma fakt hustou "Itálii", momentálně prožívají K+K období klidu. "Na odpočinek a podobné víkendy nemáme moc času, ale tohle byla pecka. Kamil si i zatrénoval golf s jedním z našich nejlepších trenérů Jirkou Zavázalem a stihli jsme taky báječnou masáž. Ještě se letos chystáme do Thajska," říká Katka. A my kvůli Kamilovi doufáme, že ve zmíněné exotické zemi bude mít Kateřina pro masáže od tamnějších specialistek stejné pochopení, jako v Mariánkách.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí