Hodně sprostý Banga: V*****j mě, z***e, f**k off!“ Sami si to poslechněte!

 Celebrity 
27. ledna 2017 04:51 / Marek Pokorný
  6   0
Loading...
Radek Banga se nezdá, ale jeho texty jsou jako jeden velkej, špinavej kanál! Youtube
O kapele Ortel i romském zpěvákovi Radku Bangovi alias Gipsym.cz se toho v poslední době řeklo a napsalo hodně. Důvodem bylo ocenění kapely na Českém slavíku a protestní Bangův odchod ze sálu. Zatímco Banga kritizoval rasistické projevy Ortela, na něj vyplavalo, že on je na tom s projevy daleko hůře. Tvrdá vulgarita střídá tvrdou vulgaritu a nadávky.

„Mně se samozřejmě téma té extrémní pravice velmi dotýká. Protože rodinu jsem měl v koncentráku. Nejenom já, ale i moje žena. Navíc tam v té mé rodině to bylo hodně smutné. Protože mí tři prastrýcové byli i s dědou v odboji. Jeden padl přímo jako voják československé armády. Dva byli uvězněni gestapem a nakonec při bombardování umřeli. A ten můj děda, ten teda prošel několik těch koncentračních táborů. A v podstatě zázrakem to přežil,“řekl Radek Banga, který se podle vlastních vyjádření potýká s velkou nenávistí a mnohé se mu vrací zpět.

Jenomže se není čemu divit. Na starém audiozáznamu je evidentní, že Banga není žádný svatoušek a nebyl. A hlavně, že jeho texty a projevy jsou někdy "dost husté"!

Dokonce poté, co mu jeden z fanoušků pod pódiem na koncertě vzkázal „jdi do hajzlu“, Banga okamžitě reaguje a dotyčného ve vteřině a se smíchem zalije sprchou drsných výrazů. Ty jsou slyšet ve stopáži od 8:20 minuty). A co přesně Gipsy řekl? „Ty taky, čau, mám tě rád, v****j mě, z***e, f**k off!“

Pod videem, které vidělo už 150 tisíc uživatelů je taky řada drsných příspěvků, asi od Bangových podporovatelů. Tak třeba: „Ty z***e zk******j vy*****j, n*****j s gipsym. Nebo: „Rozumiš tvymu tematu? vtom žiju pi** .. okéj okej tak si dej zkoušku p***...

Už před časem se objevily texty Bangových písní, které mimo jiné mohou slyšet i děti.  „Hej, k***é, si moje celá nahá. Ožral sem tě a překecal, že si ta pravá.... „A ráno tě vyhodim z bytu jak nic. Hodiny, minuty nekoukám na oči. Koukám se na kozy, chci vylejt k***e,“ 'zpívá' Banga dál a dodává přání -  si dívku a j***t perverz.

Tak tomu se říká úroveň hodná Roma, který druhé osočuje z vulgarit, nadávek a pohrdání!

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Skořápky od vajec vám mohou dobře posloužit v domácnosti. Pár tipů, jak je využít

Styl

Královna zimního lesa posílí imunitu a významně se podílí na léčbě rakoviny. Najdete ji na kmenech...

Bydlení

Připravte zahradnické nářadí na novou sezonu. Rzi se lze zbavit snadněji, než si myslíte

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu