Střelec Knažko promluvil o lupiči ve své vile, kterého zmrzačil!

 Celebrity 
27. ledna 2017 02:30 / Marek Pokorný
  0   0
Milan Kňažko neváhal použít svou legálně drženou zbraň! archiv
Herec a politik Milan Kňažko konečně promluvil o dramatu, který se stal v jeho bratislavské vile. Při něm v noci postřelil legálně drženou zbraní zloděje z jižních Čech, který přišel krást. Skončil s těžkým střelným poraněním nohy, o kterou málem přišel! Pachatel prý kradl jen těsně vedle něj.

„V půl druhé v noci jsem se vzbudil a slyšel nějaké divné zvuky. Nakoukl jsem a zjistil, že jsou otevřené dveře, které otevřené nebývají. A do toho tam někdo svítil baterkou,“ řekl v rozhovoru v Magazínu DNES.

A pokračoval dál: „Uvědomil jsem si, že nejsem sám. A že to není manželka, ale cizí člověk, nebo lidi... Sáhl jsem po zbrani a šel se podívat, jakoupak to mám ve dvě v noci návštěvu. Došel jsem ke dveřím do kuchyně a tam se na mě otočil cizí člověk, který se hrabal v mé tašce. Třikrát jsem vystřelil na nohy,“ popisoval dále Kňažko s tím, že se do neznámého člověka strefil.

„On se dal na útěk. Doběhl jsem ke dveřím obýváku, rozsvítil jsem a viděl krev na podlaze. To už se objevila i manželka. Řekl jsem jí, aby volala 158 a aby zmáčkla pager na bezpečnostní službu, která dorazila do tří minut,“ podotkl herec.

Policie zloděje dopadla na zahradě vily Milana Kňažka a veškeré věci Kňažkovi vrátila. „Bral cennosti, peníze, zlatý prsten, který jsem dostal v Národním divadle. Hodinky, které mi vytáhl z tašky. Vykradl i manželčinu kabelku. A pravděpodobně se chtěl vrátit pro nějaké věci, protože nechal otevřený trezor,“ uváděl, co všechno u zadrženého muže našli.

Jak se dostal zloděj do trezoru, herec neřekl. Možná nebyl zakódovaný. „Podle toho, co všechno vzal, se v domě zdržel nejméně dvacet minut, možná půl hodiny. Kradl tři metry od mé postele, to je nepříjemná představa,“ dodal.

 


 

 

Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Připravte si zásobu bylinkových amarounů, jsou výtečné pod maso

Styl

Klimatizace způsobuje celou řadu zdravotních potíží. Abyste předešli problémům, musíte ji používat...

Bydlení

Pokud se vám někde protrhla síť proti hmyzu, nemusíte hned kupovat novou. Dá se spravit

1. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

2. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

3. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

4. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

5. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

Zavřít reklamu