Novo! Vyměň ředitele programu!

 Celebrity 
12. listopadu 2016 04:52 / redakce
  7   3
📷
Další 1 fotografie v galerii
Petr Rychlý rozhodně jako bavič v Hvězdné párty nezaujal! Nova
Televize Nova byla nejúspěšnější a nejsledovanější televizí, ale teď? Poté, co k smrti urazila režiséra Zdeňka Trošku a ten přešel i se svými, vždy mega sledovanými komediemi a pohádkami ke konkurenci, se děje jedna hloupost za druhou!

Mnozí volají: "Novo, vyměň ředitele programu. Nebo vůbec ředitele!" Po několikáté totiž v televizi ukázali, že tam program dělají naprosto nekompetentní lidé bez kousku přestavivosti a zkušeností. 

"Jak jinak si vysvětlit, že nějaký "inteligent" přesunul nejsledovaněší pořad Prásk o hodinu později, čímž pořad ztratil zásadní sledovanost a místo toho nasadili trapnou Hvězdou párty s Petrem Rychlým. Tohle by si normální člověk nedovolil. Oni si fakt mysleli, že trapárna může přinést stanici diváky? Všichni jsme tu věděli, že to bude prů**r," řekl VIPstory.cz jeden z pracovníků televize.

Až když slavná Nova přišla o stovky tisíc diváků, pochopila, že tudy cesta nevede. "Hvězdnou párty šoupli na půl jedenáctou a místo ní opět vrátili Prásk. Prostě ta slavná párty přišla na miliony a nikoho to netankuje. Proč taky...," ptají se další odborníci na televizní tvorbu.

Formát je prý převzatý z Ameriky. A chytří na Nově si asi stále myslí, že co funguje jinde, musí nutně fungovat v Evropě. Ale ukázalo se, že to tak není! 

„Je to už druhý problém v programu. Nova vsadila na návrat televizní soutěže Chcete být milionářem s Markem Vašutem. Točilo se v Německu, vozil se tam kompars, aby se zjistilo, že to už nikoho nebere. Zkrátka místo toho, co by TV měla dát peníze na dobrý film, vyhodí velké peníze na dopředu jasně neúspěšné projekty,“ člověk z prostředí privátní televize. 

Témata: Nova, televize, program
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Několik možností, jak ročně uspořit nemalé peníze na osvětlení

Styl

Učte děti jíst příborem co nejdříve. Co zanedbáte, budete těžko dohánět

Bydlení

Jak si zařídit ložnici podle Feng shui. Zajistí klidný spánek a je vždy spojena s láskou

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu