Agáta Hanychová práskla, kdo je tajná milenka Jaromíra Soukupa. Jedná se o její dlouholetou kamarádku

 Celebrity 
23. března 2024 13:04 / Ema Maxová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Agáta potvrdila spekulace ohledně nové milenky Jaromíra Soukupa Se svolením Face To Face
Už několik týdnů se spekuluje o tom, že bývalý partner Agáty Hanychové Jaromír Soukup má novou milenku. Sama Agáta teď v podcastu Agáta a Ornella šokovala odhalením identity jeho nové partnerky a přiznala, že jí nejvíce ranil fakt, že jde o její dlouholetou kamarádku

Agáta Hanychová, která je nově provdaná za otce svého prvního dítěte Miroslava Dopitu si stále vyřizuje účty s ostatními tatínky svých dětí. Nebo možná si účty vyřizují zhrzelí tatínci, což sama Agáta nadhodila ve svém podcastu na Hero Hero, který natáčí společně s Ornellou Koktovou.

Agáta si Ornelle postěžovala, že má dojem, že Jaromír Soukup i Jakub Prachař se nedokázali vyrovnat s jejich rozchodem a proto si s ní teď vyřizují účty přes soudy. "Od Soukupa jsem to čekala, od Prachaře ne. Nic mi neřekl, přišla mi od něj rovnou obálka s předvoláním k soudu," svěřila se fanouškům. "Myslím, že ty tátové mi závidí moje čísla na Instagramu," pokračovala známá influencerka ve spekulacích, proč s ex partnery nevychází tak, jak by si přála.

V rozhovoru později zveřejnila jméno utajované milenky jejího bývalého partnera. "Jaromír je s Gábinou," šokovala Agáta a přihodila informaci, že románek mezi Jaromírem Soukupem a Gábinou Wolfovou začal již v polovině listopadu.

Agáta přiznala, že ji samotnou tato informace velice zasáhla. "Nejvíc mě na tom ranilo, že to byla moje dlouholetá kamarádka. Chodila ke mně na zahradu, koupat se do bazénu, jedla s mými dětmi a myslím, že jsem jí i dost pomohla s Instagramem, když začínala. Myslela jsem si o ní, že je to člověk, na kterého se můžu spolehnout. Hrozně mě to zranilo," přiznala Agáta, která se své kamarádce pochopitelně také pravidelně svěřovala s osobními věcmi aniž by tušila, že je Gábina možná dál předává Jaromíru Soukupovi.

Bulvární novinářka ani televizní magnát se k celé situaci zatím nevyjádřili a sám Jaromír zatím svou novou lásku v médiích odtajňovat nechtěl. "Netuším, co tvrdí paní Dopitová. A netuším, proč se paní Dopitová ke mně veřejně vyjadřuje. Vůbec nehodlám své soukromí komentovat," odsekl mediální magnát na dotaz webu zivotvcesku.cz.

V rozhovoru pro Idnes ovšem majitel TV Barrandov přiznal, že mu skutečně do života vstoupila nová žena. „Samozřejmě, že nejsem sám, ovšem jakýkoli můj doprovod by okamžitě byl pod palbou bulvárních médií a mně se nechtělo ji vystavovat svinstvům,“ svěřil se Soukup.

„Ženy v mém životě vždy hrály svoji roli. Obdivuji je a nemohu si bez nich život představit,“ dodal čerstvě zamilovaný Soukup, který své nové milence půjčuje letní sídlo ve Španělsku a evidentně se Wolfovou snažil chránit před nátlakem médií.

Zdroj: Instaram A. Hanychové, Hero Hero, Idnes, zivotvcesku.cz. 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?