Kam se hrabe Havlová! Tohle je ultra sexy první dáma! A ty žhavé fotky!

 Celebrity 
11. listopadu 2016 02:30 / redakce
  0
📷
5 fotografií v galerii
Melania Trump byla velmi žádanou modelkou a fotila i poměrně odvážné snímky! archiv
Dagmar Havlová byla prý svého času asi jednou z nejkrásnějších prvních dam Evropy i světa. Jenže kam se hrabe na novou “paní prezidentovou“ USA! Melania Trump (46) se díky zvolení Donalda Trumpa stane nejsledovanější ženou světa! A hlavně je neokoukaná!

Melania rozená Knauss je třetí manželkou Donalda Trumpa (70) a díky svým půvabům ozdobou Bílého domu. Rodačka ze Slovinské Sevnice vyrostla ve skromných poměrech, v paneláku. Maminka byla módní návrhářka, otec prodával auta. Ve svých šestnácti odcestovala do světa a dala se na dráhu modelky. Předváděl v Miláně, Paříži a nakonc se dostala i do USA.

Pak navrhovala šperky, hodinky a věnovala se i dalšímu byznysu. V roce 1998 se na jednom z večírku poznala s Donaldem Trumpem, přeskočila jiskra a díky tomu se dnes dostává až do Bílého domu.

Melania má s Donaldem Trumpem desetiletého syna Barrona. Nejvíce však o sobě dala  slyšet v létě na sjezdu republikánů, kde měla projev, jenž až podezřele připomínal projev první “dosluhující“ první dámy Michelle Obamy z roku 2008.

Teď však bude velmi dobře reprezentovat nejmocnějšího muže světa, který se v lednu ujme svého úřadu jako 45. prezident Spojených států Amerických!

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu