Dejdar štve své kolegy! Prý má manýry a začal si hrát na hvězdu!

 Celebrity 
08. listopadu 2016 04:52 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Martin Dejdar má prý hvězdné manýry, říkají někteří jeho kolegové! archiv Prima FTV
Herce Martina Dejdara všichni mají zapsaného jako fajn chlapa, výborného herce, komika a pohodáře. Jenže ne zřejmě všichni. Někteří jeho kolegové o něm teď mluví jako o člověku s manýry, který si asi začal hrát na hvězdu!

Dejdar, který nejprve chtěl žít v USA, teď zase hovoří o tom, že bude s rodinou žít v Česku, asi tak trochu neví co chce. To by ale nebylo to nejhorší. Mnohé kolegy prý dost štve jeho chování.

"Zažila jsem ho na natáčení pro televizi teď párkrát a musím říct, že jsem byla v šoku. Býval fajn, vtipný a dneska? Říkal, že nemá na place svou židli. Že by tam měl mít židli se svým jménem, jako má třeba režisér. A že by si taky ´někteří´ měli uvědomit, kdo on je a co má za sebou. Dost mi z toho spadla čelist," svěřila se jedna z pracovnic, která u filmu a televize pracuje mnoho let.

"Zažila jsem ho párkrát, věděla jsem, jak funguje a byl v pohodě. A teď se změnil. Říkalo mi to i pár jeho kolegů. Nevěřila jsem jim. Bohužel, asi to tak je," divila se členka štábu z televize, kde Dejdar hraje v seriálu. 

Co za takovou změnou je? Že by krize středního věku, peníze či jistá forma slávy? Inu pokora by mu slušela asi víc! 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Hollywoodský glamour: Odhalení módních trendů celebrit

Styl

Pět věcí, které ženám ničí orgasmus. Prostě se jich zbavte

Tech

I detektor lži se dá podvést. Víte, jak funguje, a dokázali byste ho obelhat?