Neuvěřitelné! Kde se to v té Vondráčkové vůbec bere?

 Celebrity 
10. listopadu 2016 02:30 / redakce
  196   0
Loading...
📷
Další 1 fotografie v galerii
Lucie Vondráčková má energie jako málokdo. Kde se to v ní bere? P. Mráček
Neuvěřitelné a nepochopitelné! Kde se to v ní vůbec bere. Nezbývá, než se ptát nad tím, kde bere Lucie Vondráčková tolik energie. Maminka od dvou dětí, která většinu času tráví s manželem v Kanadě a během dvou týdnů představuje nový klip?

Naposledny byla skoro dva týdny domav Česku a za tu dobu natočila klip, udělala rozhovory, fotky, podílela se na dalším zajímavém projektu, který je zatím skoro "tajný"! Nicméně kde se v ní bere tolik elánu? 

Původně na písničku Solnej sloup, natočila pod režijní taktovkou Vítka Pokorného videoklip. Písnička pochází z autorské dílny kytaristy skupiny Wet, Wet, Wet - Graeme Duffyho a text napsala Hana Sorrosová. Zajímavostí je, že druhý hlas zpívá zpěvák, Petr Bende. 

Lucie Vondráčková ale nezpomalila, ba naopak. Premiéru má teď další nový klip na píseň z platinového alba Oheň s názvem Mít Tebe blízko. Je snad jedinou českou zpěvačkou, která vydala za pár týdnů dva klipy. 

„Po pohádkové atmosféře chci divákům představit atmosféru našich koncertů a písničku Mít Tebe blízko. Točili jsme na každé z našich 15-ti Kousek štěstí zastávek. Možná se v něm i najdete, pokud jsem si Vás vytáhla na jeviště," prozradila k novému klipu Vondráčková.

Společně s Jolanou Voldánovou a komickým triem 3v1 připravila i velkou Vánoční kampaň pro Konto Bariéry, která je realizována ve spolupráci s Galerií Myslbek. Lucie se podílela na designu svého Vánočního balicího papíru, kde výtěžek z jeho prodeje poputuje na Konto Bariéry.

Přiletí zpěvačka opět za dva týdny na předávání cen Český slavík Mattoni 2016? To zatím není jasné! Nicméně i letos má velkou šanci vyhrát nejen stříbrnou příčku, ale klidně by si mohla sáhnout na zlatou a porazit svou jmenovkyni - Lucii Bílou.

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Několik možností, jak ročně uspořit nemalé peníze na osvětlení

Styl

Učte děti jíst příborem co nejdříve. Co zanedbáte, budete těžko dohánět

Bydlení

Jak si zařídit ložnici podle Feng shui. Zajistí klidný spánek a je vždy spojena s láskou

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu